Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tehetném izgalmasabbá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném izgalmasabbá a beszélgetést? (lent bövebben)

Figyelt kérdés
szaisztok, az lenne a problémám hogyha egy lánnyal vagyok, mondjuk pl mikor sétálunk akkor hát el szoktunk beszélgetni, de mindig ilyen hülyeségekröl amiknek igazábol nem sok értelme van? hogyan kéne izgalmasabbá tenni a beszélgetélst például belevinni hogy milyen csinos meg hogy nagyon tetszik stb. tehár hogyan lehet témát váltani, hogyan szakitsam meg azt amiröl épp beszélünk, de nem olyan fontos?légyszi segitsetek
2010. aug. 15. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

szia :)

amikor találkoztok, (nem tudom hogy köszöntök, de pl. adj neki egy puszit az arcára játékosan, aztán mosolyogj egyet:)) akkor mondd neki hogy nagyon csinos, ha ruhaboltoknál sétáltok, nézz rá pár kirakatra, és mondd hogy ez meg ez a ruha szerinted tök jól állna neki, ilyesmik :)

remélem tudtam segíteni valamennyit :)

sok sikert!

16/L

2010. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

háát azért ennek igy magától kéne jönni :D de h ha neem akk se baj csak mondom :) Nemtom mesélj vmit az egyik csaj ismerösödröl h "multkort alálkoztam vele és áÁ annyiiira durva volt a haja meg bla bla ..." és akk a végén oda mondod h neked ez eredeti hajszni? mert amugy nagyon széép :D vagy ugyan ezt megcisnálod RUHÁVA LIS h felhozol vmi ismit és bevágod h te nagyon csinos v agy :$ :D:D:D

mitooménilyenek :D légy laza ne görcsölj és jön ez magátol (H)

2010. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Valahol azt olvastam egy konyvben hogy nagyon sokan felenkek vagyunk es mint te mi is azon agyalunk hogy mit mondjunk hogy mondjuk hogy tetszunk masoknak. Azt javasolja a konyv hogy eloszoris tisztaban kell lennunk avval hogy mindenki arra szomjazik a legjobban hogy hagyak ot beszelni (lehetoleg magarol) hogy meghallgassak, raja figyejenek. Ezt tudva konnyu dolgod van ...kerdezd ot barmirol ( a velemenyerol barmivel kapcsolatan, az elmenyeirol,az erzeseirol stb)es hallgasd meg figyelmesen amit valaszol. Igy biztosan nem fogtok lenyegtelen dolgokrol dumalni es jo fejnek fog tartani.

Es ez nem csak elmelet! Lany vagyok es en is azt a pasimat szerettem a legjobban aki hagyott beszelni, megertett, megprobalt elfogadni ugy ahogy vagyok.

Sok sikert a csajozashoz!

2010. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Megtalaltam a konyv cimet amit az elozo valaszban emlegettem Csak ajalani tudom.

Les Giblin:Hogyan bánjunk az emberekkel

2010. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!