Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutassam be otthon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam be otthon?

Figyelt kérdés
Már viszonylag régóta együtt vagyok a párommal, de a családom még nem ismeri őt. Erre megvan az okom, mert sajnos nem túl jó a viszonyom az otthoniakkal és az is tovább rontja a helyzetet, hogy a párom skinhead. Tudom, hogy anyámék ránéznének és már hallani se akarnának róla, pedig higgyétek el nagyon normális, nagyon értelemes fiúról van szó akinek oké, hogy van egy adott világnézete, politikai beállítottsága és öltözködési stílusa, de ezt nem akarja rátukmálni senkire se és nem bunkó másokkal csak azért mert adott esetben máshogy látják a világot mint ő. Nem agresszív, nem buta. A baráti köröm nagyon kedveli. Velem nagyon jól bánik, nagyon szeret engem. Éppen ezért fáj nagyon az, hogy a szüleim nagyon sznobok és előítéletsek, és hiába akarnám, hogy megismerjék egymást (mert ha tudnák, hogy valójában milyen nem lenne okuk panaszra), ők teljesen elzárkóznának. Mit tegyek ilyen helyzetben?
2015. máj. 31. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért akarod bemutatni a szüleidnek ?


Anyukád akarja látni a pasit vagy ilyesmi ?


Vagy otthon nem is kiváncsiak rá csak te szeretnéd hogy járjon hozzád ?

2015. máj. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne mutasd be, de probáld megérteni a szüleidet is. Van aki nem tartja elfogadhatonak a skinheadeket.
2015. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én még otthon élek, így nem olyan könnyű elkerülni, hogy találkozzanak. De nem is ez a fő ok, hanem inkább az, hogy mivel komoly a kapcsolatunk, szerintem azért illene bemutatnom, meg én nem szeretek bújkálni vagy nem tudom hogy mondjam...
2015. máj. 31. 23:41
 4/13 A kérdező kommentje:
Én megértem, hogy ők mért nem szeretik a skinhead-eket, de attől eltekintve rossz érzés, hogy kb a hátuk mögött van egy kapcsolatom. Szóval például teszem azt mi a helyzet akkor ha összeházasodunk? Anyámékat ne hívjam meg az esküvőre?
2015. máj. 31. 23:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Először azzal kellene kezdened, hogy mesélsz nekik róla. Abból, amit mondasz, szépen lassan megismerik (jobban, mintha egyszer találkoznának). Előbb-utóbb úgyis megkérdezik, mikor mutatod be nekik, meg abból látod, hogy tetszik-e nekik vagy sem. És nyilván ne azt mondd el, hogy skinhead, hanem a jó dolgokat, meg pár dolgot amit csináltok együtt. Nem leülni és kitárgyalni, csak emlegetni, mindig egy kicsit. Utána már ők sem úgy fognak hozzáállni, hogy "kifelé a házból", ha meglátják.
2015. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is pont erre gondoltam, csak az a baj, hogy lehet, hogy még ezek után is megváltozna a hozzáállásuk ha meglátnák őt. Igazándiból a legnagyobb baj az, hogy nevelőapám zsidó származású így ő meg pont a másik véglet és borzasztóan elfogult, konkrétan hajlamos olyanra, hogy átmegy az utca túloldalára ha skinheadet lát... édesanyám pedig valószínűleg az ő hatására hajlamos hasonló dolgokra, úgyhogy gondolhatjátok mennyire örülnének a páromnak
2015. máj. 31. 23:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sem bírom a skinheadeket, DE ha valaki kedves, törődő veled, akkor a szüleidnek nem lehet kifogásuk.Említsd meg nekik, hogy ilyen a stílusa,életfelfogása és hogy barátkozzanak meg vele, mert komolyan gondoljátok. :) Sok sikert!!!
2015. jún. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért még nagyon korai lenne tiniként házasságon agyalni.

Még egy percet sem laktál együtt azzal az emberrel.


Hát akkor vidd haza és mutasd be, de kérd meg a barátodat hogy az átlagnál kicsit szolídabban nézzen ki és akkor hátha jobb benyomást kelt elsőre.

2015. jún. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek még mindig csak előítéletek. Ha már megismeri, milyen ember, akkor ennek nem szabadna gondot jelentenie. Ha meg igen, akkor simán felmerülhet az a kérdés is, hogy a barátod mit szól a származásához. Elvégre ha már végletekről beszélünk, akkor vagy mindketten nyitnak a másik felé, vagy ez amúgy se működne hosszútávon. Ha a barátod képes félretenni a nézeteit, nem hiszem, hogy a szüleidnél ez nem menne.
2015. jún. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Növessze meg a haját, 1-2 hónap alatt nő annyit, hogy bemutathasd - ha már viszonylag régóta megoldod, hogy titkolod a szüleid elől, ennyi belefér még, nem? Következőleg meg nyugodtan odaállíthat már kopaszon (ehhez volt kedve, levágatta).


Illetve ne skinheadnek hívd, egyszerűen KOPASZ, rengeteg értelmes, kedves kopasz ember van, munkahelyen is találkozhatnak velük a szüleid, ennyire nem lehetnek beszűkültek, hogy mindegyiket utálják. Maximum rád kell, hogy mérgesek legyenek, amikor hazudsz nekik és titkolózol a barátodról.

2015. jún. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!