Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam be otthon a barátomat?

Figyelt kérdés

Már egy ideje eggyütt vagyunk és szeretném ha a szüleim megismernék.

15 L es 18 F


2014. jan. 17. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Szia anyu, apu! Meghoztam a vadat.
2014. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

- Te: Apu, Anyu, bemutatom Bendegúzt, akiről már annyit meséltem. Ő Bendegúz. Bendegút, ők az apukám és az anyukám.

- Bendegúz: Jó napot / estét kívánok. Nagyon örülök h megismerhetem Önöket. Tudják, már nagyon kíváncsi voltam azokra az emberekre, akiknek egy ilyen szeretnivaló lányuk van. Kérem, hölgyem, fogadja el ezt a kis virágcsokrot, önnek hoztam.

- Szülők: Mi is örülünk Bendegúz. Ez igazán kedves, köszönjük szépen. Jöjjön be kérem, üljön le. Vegyen a pogácsából, én sütöttem az előbb, még meleg.


...stb...és innen már menni fog. Mindenkit készíts fel előre h így menjen.

2014. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jézus... 15 éves vagy. Most akkor minden pasidat bemutatod otthon amíg meg nem lesz az akivel családot alapítasz?


Türelmes szüleid lehetnek:)


én 24 éves koromban mutattam be a vőlegényemet akihez azóta már hozzá is mentem. Előtte nem ismertek senkit. Őt is azért mutattam be, mert anyu rágta a fülemet... és őt is csak 5 hónap után.


Amúgy anyukám mindig azt mondta, hogy az esküvőn majd megismeri a pasimat:D addig nem akar látni senkit. Biztosan ezért fura nekem ez:)


Nem értem bocsi.. minek minden jöttmentet bemutatni? Tényleg érdekel, nem bántásból.

2014. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínű azért akarja bemutatni, mert fontos neki a fiú és fontos a családja is és ezek kíváncsiak egymásra, nem pedig csak érdektelenül élnek egymás mellett.
2014. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Anya, apa, ha a szüzességemet keresitek, ennél fiúnál érdeklődjetek:D
2014. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól hogy a szüleim nem ismerték meg más pasimat, csak azt akivel összekötöttem az életem, attól még nem érdektelenek. Csak feleslegesnek tartanak megszeretni valakit, aztán meg amikor szakítunk elveszteni. És ebben igazuk van.


Nem tudom mi ezzel a baj.

2014. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat !

Nem,nem mutatok be minden jott mentet o lenne az elso..es igen azert mert fontos szamomra es a csaladom is azert tudja ki o

2014. jan. 17. 15:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod. Mondom, én másban nőttem fel, nekem ezért furcsa:)


hát ha most 15 éves vagy, azért lesz még pár ember akiről azt gondolod hogy fontos, aztán rájössz hogy mégsem...


Na én ezért válogattam, és csak azt mutattam be akiről tudtam, hogy ő az utolsó.

2014. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért kérdés, hogy mennyire szeretnék a szüleid megismerni? Ha konzervatívok és még korainak tartják a kapcsolatot, akkor erőltetett szagú lesz. Ha benne vannak, akkor társak az ismerkedésben is és mindenki happy lesz. Az első váálaszolók egyikének párbeszéde tök korrekt, kövesd azt. És készülj fel mentő témákkal, mert tök ciki, ha ott ültök négyen és egy kamikázé légy zümmögő köreit bámuljátok tök kussban.
2014. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!