Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyanok, akik társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok, akik társkeresőn (vagy máshol az interneten) ismedkedtek meg a pájukkal! Válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdéseim:

Mennyi ideig beszélgettetek, mielőtt találkoztatok?

Mikor éreztétek, hogy ebből több is lehet? (Azért valljuk be, egy társkeresőn elég sokáig kell keresni, mire talál az ember egy normális jelöltet.)

Már chatelés közben is éreztétek, hogy ez most más, vagy csak mikor találkoztatok?

Mielőtt talákoztatok, mennyire ismertétek meg egymást? Pl. mennyire nyíltan beszélgettetek, milyen témákról, stb.

Mi volt az, amitől úgy éreztétek, hogy ebből komolyabb dolog lesz?

Kort és nemet is írjatok légyszi!

Előre is köszi a válaszokat! :)


2014. dec. 25. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

1. 3 napig telefonon

2. az első találkozásnál egyből

3. amikor telefonba beszélgettünk

4. kb. a nevét tudtam, meg azért elég sokat beszélgettünk mindenről, neki nyitottabb voltam

5. amikor elkezdtünk egymás iránt érezni

6. én vagyok 20 ö 32

2014. dec. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nem ismerkedtem meg a párommal, de ha valaha is lesz párom tuti a netről fogom megismerni. Az élő ismerkedésből elegem van, mert annyira megalázó, degeneráló és esélytelen így barátnőt szerezni.
2014. dec. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó miért? (csak azért kérdezem, mert pl. régen nem volt internet és akkor is megalázó lett volna? vagy csak a net tette azzá?)
2014. dec. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3: Próbálj meg rémesen ocsmány és alacsony férfiként csajozni. Majd meglátod miért is rossz élőben ismerkedni. Neten legalább kép nélkül egy ideig el lehet dumálgatni a lányokkal. Élőben azonnal leráznak. Ennyi. Van hosszabb magyarázat is, de azt inkább hanyagolom, de lényegében megváltozott a világ. Mindig több fiú születik, de míg régebben 12 éves korban volt a nemi kiegyenlítődés, és onnantól nőtöbbség volt, ma ez a kor 43 év. Így most már a lányok válogatnak, és csak a külsőre szelektálnak.
2014. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

1 hónap

Barátságnak indult, beszélgetőpartnernek, aztán 2 hét után szakítottam a barátommal és így alakult.

A legelső chatelésnél éreztem valami bizsergést, de letudtam azzal, hogy találtam egy jófej hapit.

Ha valakivel 1 hónapig nem telik el ugy nap hogy ne beszélnél, eléggé megismered ahhoz, hogy a találkozásnál felszabadultan, nyíltan tudj vele beszélni.

Teljesen egy hullámhosszon voltunk/vagyunk, mintha a másik felem lenne. 16L, 20F

2014. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-4 napig beszélgettünk a neten, mielőtt találkoztunk. Akkor éreztem hogy lehet több, amikor normálisan válaszolt az üzeneteimre. Chateléskor is láttam esélyt arra, hogy legyen valami, de persze egyértelműbb volt élőben. Mielőtt találkoztunk, 3-4 napig beszélgettünk attól kezdve hogy először írtam neki. Elég egyszerű témákról beszélgettünk a találkozás előtt. Család, suli, hobbik, ilyenek. Mindketten tetszettünk a másiknak szóval nem kellett már a chaten írogatva hatalmas dolgokkal elkápráztatni a másikat.

Akkor éreztem hogy komolyabb lesz, amikor egy hétnyi ismerkedés után a negyedik randin egymásnak estünk és lefeküdtünk a mostani barátnőmmel.


21/F

2014. dec. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!