Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 évesen otthon lakik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen otthon lakik? Megőrülök!

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 2 hónapja megismertem egy srácot (fiatalabbnak néz ki, először 25-nek hittem), oké, férfit, ő 29 éves. Nagyon egy hullámhosszra kerültünk, élvezzük egymást társaságát, sokat keressük egymást, találkozgatunk, programokat szervezünk. Eljönne az idő, hogy együtt legyünk szexuálisan is... de közben kiderült, még otthon lakik a szüleinél és amiatt nem tudunk hova menni. Ez mennyire normális? Jönne itt, hogy anyagi okok játszanak szerepet, de ez teljességgel kizárható. Nem tudom, "anyuci pici fiával" van-e dolgom, de ahogy megismertem, ezt nem tudom igazából elképzeli róla. Talán egy biztos párkapcsolatra vár, hogy vele megtegye a "nagy lépést". Olvastam itt, írták, hogy ők robbantották ki a férjüket a szülői házból. Ilyenek a pasik? Itt is ez állhat fenn? Élvezik a kényelmet, anyuci főztjét? Lusták az önálláságra?

Én 20 éves egyetemista lányként igencsak itthon élek, igaz mellette dolgozom is, bár nem lennék én sem rászorulva, az egész fizetésem a bulira megy el. (Nem dicsekedni szeretnék, távol álljon tőlem, összeteszem a két kezem a szüleimért). Szóval hozzám/hozzánk emiatt nem tudunk jönni. Bemutatnám persze, de nem akarok rohanni. Először őt szeretném jobban, igazából megismerni, aztán jöhet a családja is.


Köszönöm a válaszokat!


2015. jún. 1. 01:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%

"Anyuci" az a magadfajta nők. Nem a szerencsétlen férfi tehet róla, akin te most gúnyolódsz, hogy egy nő nevelte fel, aki képtelen felfogni, hoyg a gyereke felnőtt és nem hagyja felnőni. Te is nő vagy, te is ugyanígy bánnál a gyerekeddel, ha nem lesz ott egy apa mellette, aki azért segíti abban is, hoyg emberhez méltó életet élhessen.

A nők képtelenek megérteni, hogy a gyermekük egy teljes értékű ember, nem holmi óvodás, akinek az óvónő szerepét kell betölteni.

Te meg egoista vagy, csak ítélkezel, hoyg a lusta dög anyucika icipici fiacskája (de anyucika tette ilyenné, mert képtelen az orránál tovább gondolkozni), és neked a szex kéne, de te se tudnál normálisan felnevelni egy gyereket, csak ilyet, aki az icipici fiacskád maradna örökre. De elvárnád azért, hoyg a világ hozza rendbe a hülyeségedet, az anyák hülyeségét és szex legyen számukra olyan partnertől, akinet a nők elcsesztek ugyan, de mégis önálló emberek.

2015. jún. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Te is otthon élsz, holott megtehetnéd, hogy nem (nagyon sok egyetemista él albérletben), szóval neked pont egy szavad nem lehet.

Egyébként az X-generáció a lehető legkésőbb hagyja el a szülői házat, ez abszolút általános tendencia, tudományos kutatások igazolják.

Hidd el, nagyon sok fiatal van, vagy volt a világtörténelem során hasonló helyzetben, és megoldották!

2015. jún. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

" még otthon lakik a szüleinél és amiatt nem tudunk hova menni"


Az emberek nagy hányada a szexuális életét a szülői házban kezdte. Sőt, én oda is születtem, a nagyszüleim lakásába.

Nincs ebben semmi akadály.

2015. jún. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, Y-generáció. Az X az előző. (De már ott is megkezdődött ez a tendencia.)
2015. jún. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokan gondolkoznak úgy, hogy csak azért, hogy elmondhassák, önálló lakásban élnek, nem fognak albérletet fizetni. Ha valaki megfér a családjával, nincs ezzel gond. A baj akkor van, ha közben esze ágában sincs kiköltözni a családi fészekből, ha párt talál, illetve akkor, ha elkényelmesedett és önállótlan. Ezekre nagyon könnyen fényt lehet deríteni, valószínűleg elég annyi is, ha megkérdezed.. Ha először őt akarod megismerni, család nélkül, akkor kénytelenek lesztek más helyet keresni a légyottjaitokhoz, lelépni hétvégére valahova messzire, végülis mindkettőtöknek van fizetése, nem? Néhány ilyen alkalom után már ismered annyira, hogy jöhet a családi bemutatás vagy albérlet.
2015. jún. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Most én például 23 évesen csak azért kuporogjak egy koszos kis albérletben,hogy elmondhassam,hogy elköltöztem otthonról miközben itthon annyi hely van,hogy bőven olyan mintha külön lakrészem lenne?!?!

Nem tudom a srácnál ez ,hogy van,de én biztos nem cserélném a kertvárosi nyugis tiszta szép környezetet egy koszos bérlakra.

2015. jún. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem nem biztos, hogy anyuci pici fia, lehet hogy pont a szülőknek vannak anyagi gondjai, vagy túl nagy a lakás/ház ahhoz, hogy fenntartsák, ki kéne adni a szobát, neki meg albérletet kéne kivenni, de ez kinek jó? Mi szüksg van rá? Nem feltétlenül önállótlan valaki azért, mert a szüleivel él, lehet h mindent ugyanúgy magának intéz (főz, mos, takarít, fizeti a rezsit, bevásárol stb), mint az aki albérletben él. Ne érts félre, én 18 éves korom óta koliban/albérletben élek, de emiatt nem ítélem el azt, aki a szüleivel lakik. Öcsém is elmúlt már 20 és mégis otthon lakik. Én is amiatt költöztem el, mert messze van az egyetem, amit kinéztem magamnak, de ő meg otthonról be tud járni dolgozni, nincs barátnője, minek költözne el? Azt jó lenne kiderítened, hogy mi a helyzet, mennyire is önálló a srác.
2015. jún. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Te is otthon laksz, szóval nem nagyon értem miért rinyálsz...

Ha meg ennyire kefélni akartok, akkor menjetek panzióba, vagy erdőbe vagy valamelyikőtök szüleihez!

2015. jún. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan vagy mint ő. Megtehetnéd hogy elköltözöl, de mégse. Majd szexeltek valamelyikőtök gyerekszobájában...
2015. jún. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem mit vagy felháborodva.


27 múltam, édesanyámmal élek. Nincs anyagi oka a dolognak, vettem egy lakást magamnak nem is olyan régen, de egyszerűen jobban szeretem a kertvárost mint az újpesti panelt; egyrészt nagyobb a szobám, másrészt van kert és garázs, harmadrészt itt vagyok anyámnak ha szüksége van valamire, negyedrészt anyagilag is tudom támogatni, segítek fenntartani a házat. Van külön szoba, így a szex se probléma a párommal... Persze, egyszerűbb anyám főztjét enni, mint szendvicsezni, főzni meg kaját rendelni, illetve 2 órás mosás-teregetés-hajtogatástól megkímél hetente, de ezek nem okoztak problémát amíg egyedül éltem. Kényelmes vagyok? Lehet... de nem akarok egymagam élni, ha már erre adnám a fejem akkor egy házat vennék, de egymagam nem ugrok bele egy 40-50 millás vásárlásba, mert mi van ha majd a feleségemnek nem tetszik a dolog? Egyszerűbb várni ezzel amíg eljön a megfelelő időpont.

2015. jún. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!