Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul kell, hogy érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul kell, hogy érezzem magam emiatt?

Figyelt kérdés

A barátom külföldön tanul, kb. havonta/másfél havonta látjuk egymást.Ő éli világát, a kolis életet, bulizik, haverokkal összejár...szval mint egy normális fiatal.Nagyon jól megvagyunk a távkapcsolat ellenére.

Másfél hónapja beszélek egy sráccal, aki kedvel engem. Nagyon szimpatikus számomra is. Írta, hogy ha ráérek nyugodtan szóljak neki, szívesen kijön velem a városba sportolni (szinte minden nap sportolok). Nem merem kihívni pedig szivesen megismerném, mert nagyon kedves fiú, a barátomat szeretem és soha nem hagynám el senkiért!!! Ha eljárnánk együtt pl futni ezzel a sráccal kellemetlenül kell, hogy érezzem magam a barátom előtt?



2015. jún. 1. 11:12
 1/7 A kérdező kommentje:
20/L
2015. jún. 1. 11:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

amíg azzal a fiúval csak barátok vagytok (és ezt vele is tisztázod a félreértés elkerülése miatt), nem probléma

lehetnek fiú barátaid is attól még hogy kapcsolatban vagy

csak ne legyen belőle több, ennyi

2015. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Létezik fiú-lány barátság. :)

2015. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután ez egyáltalán felmerült benned, tuti hogy nem csak barátságot tudnál elképzelni, még ha nem is fogalmazódott meg benned. Egyébként a másfél havonta 1 találkozást nem nevezném kapcsolatnak. El kellene gondolkozni, hogy mire akarod elpazarolni a legjobb éveidet, de ez már csak lábjegyzet
2015. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elég nehéz a helyzetünk, szeretjük egymást nagyon a barátommal, viszont még 2-3 évig biztos, hogy csak távkapcsolatban tudjuk megoldani az életünket...Neki ott egyetem, nekem itthon, és a mester képzést még bele sem számoltuk!Eddig tartózkodtam bármilyen fiúval még beszélni is, de úgy gondolom kellenek a kapcsolatok/ismerettségek az életben és ez az ismerkedés ezzel a sráccal pont ideális lenne ehhez.
2015. jún. 1. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem egyaltalan nem gaz talalkozni mas fiukkal, sot fiuknak lanyokkal se, bar ismerek egy csajt, akinek ez kb. egyet jelenthet a megcsalassal. Mondjuk havi egyszer-ketszer kihivod "sportolni", addig nincs baj, de sztem mar most egyfajta rajongas iranyaba, es mivel a lanyok a gyengebbik nem, ugy latom, h meg ezen a teren is, igy nem lepodnek meg, ha megcsalas lenne a dologbol. Keves esely van ra, h a baratod olyan rendes csoka, mint en, h egy felrekurast se muvelt, szoval sztem szakitani kellene, mert te se bizol magadban, es ilyen hosszu ideig keves esely van ra, h minden jo lesz, foleg h innen erzem h annyira tuzelsz, h en is alig birom visszafogni magam. :D Probalj meg abban hinni h egyszer ujra egymasei lesztek ha a sors is azt akarja.

Ezt en csak elgondolkodtatonak szantam, nem meggyozesnek. :)

2015. jún. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kései Sirató ***** válasza:
Együtt futni valakivel nem jelent sem megcsalást, sem pedig szexuális kapcsolatot. Menjél vele nyugodtan!
2015. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!