Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy ne érezzem ennyire rosszul magam miatta?

Figyelt kérdés
A fiú akit szerettem (és állítása szerint ő is engem), egyetlen szó nélkül összejött egy másik lánnyal. Nagyon rossz érzés, én még mindig őszintén szeretem, nem tudom és nem is akarom elfelejteni. Mindent elmondtunk egymásnak, senki nem volt velem annyira őszinte mint ő, erre szinte egyik napról a másikra ezt csinálta, és még csak egy szóval sem említette, fb-on tudtam meg. Ez egy hónapja volt. Az sajnos nem jöhet szóba, hogy beszéljek vele, az utolsó (elég terjengős) üzenetemre már nem reagált. Nem vagyok rá dühös, csak nagyon rosszul érzem magam emiatt, nem tudom, mit tehetnék. Nagyon rossz ez így, hogy azt sem tudom, mi van, mi ez az egész. Van erre megoldás? 17/L
2013. okt. 6. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem szeretett..ezt már most fogadd el!!
2013. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az idő. Elfelejted.
2013. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kismutyesz_ ***** válasza:
Tudom nehéz, de kösd le magad mással és ne foglalkozz vele. Sokkal jobbat érdemelsz nála. :) 16/f
2013. okt. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ez az ember már nem tud többet átvágni. Jobb az ilyen nélkül, hidd el:) Azt, hogy szó nélül eldobják, senki sem érdemli meg, ok nélkül semmiképp. Jobbat érdemelsz, és meg is fogod találni:)
2013. okt. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
üdv a valóságban. sajnos ilyenek a férfiak és a nők.
2013. okt. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyél csokit.
2013. okt. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Sajnos akármit csinálok, mindenről ő jut eszembe. Nagyon nehéz így lezárni magamban a dolgokat, komolyan azt kívánom, bár küldött volna el a francba, még az is jobb lett volna. Minél jobban próbálok felejteni, annál erősebben érzem, hogy szeretem. Nem jó ez így :/
2013. okt. 6. 10:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ez a szerelmi csalódás dolog az emberek 95%-ával megtörténik élete során. Most gondold el milyen ismerőseid vannak a környezetedben, biztos van egy két gyökér is köztük. Most gondold el, ha ők is meg tudják csinálni életük során és túl tudnak rajta lenni akkor te is.
2013. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!