Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik a jobb, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik a jobb, ha egy lánynak festve van a haja, vagy az eredeti hajszín? 17/L

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert most nem tudom, hogy befestessem-e a hajam. Egyébként a szemem sötétbarna, a hajam is úgyszint:) Szerintetek?
2010. febr. 26. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
eredeti.. amúgy nem tudom miért ebben a témában van ez a kérdés
2010. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
tökmindegy az összkép a fontos 16/f
2010. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
sztem csak mosd meg néha, az már elég.
2010. febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem ne fesd be. Barna szemhez barna haj a legjobb :)
2010. febr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
am tök mindegy...nem azért fog megszeretni valaki...nekem már volt vörös,fekete,szőke...am a hajam barna és a szemem is...a személyiséged..és a kisugárzásod sokkal érdekesebb..hidd el:)meg a másik..pasiknak mindegy milyen színű..csak legyen ápolt és szép:D..ha ez megvan akkor semmi gond...de ha szeretnéd,nyugodt szívvel vágj bele és fesd be:)) 21/L
2010. febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
46%

Eggyértelmü h a barna maradjon:)

A barna lányok a legszebbek:)

2010. febr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én befestettem szőkére, most az is maradok, mivel a szőkét semmi nem fogja be rendesen, csak nagyon sok idő után, szal majd vmikor, amikor lesz 1 hónapom, h ne menjek emberek közé, végigcsinálom azt a folyamatot, amikor szőkéből igazi barna lesz, nem narancssárga :S

Ha befesteted, akk ne szőkére! Mert csak egy csomó átfestés után lesz igazi barna, mivel a szőkét semmi nem fogja meg :S

2010. febr. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ehhez látni kellene az arcodat, hogy reális vélemény szülessen. De szerintem ne fesd be!
2010. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Abszolút az eredeti hajszín!!!
2010. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!