Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a világosbarna...

Szerintetek a világosbarna hajszín szép, vagy inkább unalmas? Nektek melyik hajszín tetszik a legjobban, és milyen az eredeti hajszínetek?

Figyelt kérdés

kort és nemet is

köszi


2011. aug. 1. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Tud szép lenni, de csak ha szép telített színe van. A legtöbbeknek a természetes világosbarna mosgatólészínű... nem árt rámenni egy kis hasonló színű festékkel, az sokkal szebbé teszi a színét.

Meg az se árt, ha a haj hosszát, a frizurát jól választod meg. Akinek nem szép a haja az ne növessze.

2011. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a barna az egy örök szín! :)

Úgy értem nem lesz unalmas! :)

Nekem eredetileg világos barna a hajam,de festettem eddig középszökére,de most meguntam és vissza akarom barnára festeni! :)

2011. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szép. de így vagyok a barna összes árnyalatával:)

úgy gondolom sose lesz unalmas.

nekem ezek egyébként mind tetszenek:

[link]


[link]


[link]


[link]

2011. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok 19/L
2011. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól is függ ki viseli:


[link]


[link]


Nekik viszont szerintem nem szép a hajuk. Ha nem ápolt, szétsütött, fakó színű, zsíros, elvékonyodott, formátlan, ritka, akkor annyira nem szép.


[link]


[link]

2011. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az 1. linkkel gondolom csak beakartad mutatni, hogy a többihez képest milyen lehet egy barna hajszín.

A 2. link szerintem azzal semmi baj nincsen.

A 3.-al sem. Csak nem süt rá a napfény, azért tűnik fakónak. De egyébként ha bórus helyen van az illető még annak is fakónak tűnhet a szín, aki amúgy ápolja a haját.

A 4.- még talán egy kicsit sprőd is és a frufruja zsíros . De a színnel nincs semmi baj. Lehet csak alapból göndör a haja és azért tűnik sprődnek.

De egyébként mit tegyen egy olyan valaki, akinek ritka a haja vékonyszálú és formátlan mert annyira szögegyenes.(?). Ez már csak költői kérdés. Nem muszáj rá válaszolni.

Nem lehet mindenkinek dús, szép, erős hajszálai..


Köszi az eddigi válaszokat, még jöhetnek!

2011. aug. 1. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Én szőke párti vagyok!:)

Az eredeti meg világosbarna!:) ha fodrász szemmel lessük, ha nem akkor középbarna:D

2011. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én a vörös hajszínek megszállottja vagyok, a sajátom is olyanra van festve, az eredeti sötétbarna, feketébe hajló, a barna szép szín, de mondjuk inkább az élénk mézszínű, és ha egy kis melírral vagy ombréval fel van dobva úgy különlegesebbnek hat

17/L

2012. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nagyon szép a világosbarna hajszín is, ha ápolt. De ez minden színre vonatkozik.


Én szőke vagyok.


45N

2013. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!