Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szepnek tartod magad?

Figyelt kérdés

En abszolut nem tudom magamrol eldonteni hogy milyen kategoriaba tartozom a lanyok szemeben es ezert eleg fura az onertekelesem is. Nehany lany jokepunek tart a tobbseg azonban szerintem nem...

Ti hogy soroljatok be magatokat? Mert igy nem igazan van valos onkepem magamrol!

Kepet nem kuldok mert tul jol nezek ki es fizetni kell erte...


2015. jún. 1. 21:41
1 2 3
 1/24 opened paradise ***** válasza:

Nem.

De amíg van aki nem így gondolja,addig nem aggaszt.

2015. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Én nem tartom magamat szépnek de nem is vagyok szerintem olyan vészes, az biztos h nem a szépségem miatt szeretnek belém :D Arcra egy kb 4 vagyok testileg meg egy 8 kb

ennek ellenére volt már párom és szerinte rohadt vonzó voltam , a mai napig én vagyok az ideálja :D De a nők többsége szerintem nem tart vonzónak. De amúgy vannak pillanataim amikor egész jónak érzem magamat . Viszont azt tartom normálisnak ha sose leszünk elégedettek önmagunkkal én ilyen vagyok mindig találok magamon valamit amin változtatni tudok

2015. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam kifejezetten rondának annyira, hogy elvessem a párkapcsolat gondolatát is, de annyira jóképűnek sem, hogy pl. az utcán leszólítsak egy nekem tetsző lányt.
2015. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%

Szépnek tartom magam, és teljesen egészséges önképem van magamról. 159 centisen, 50 kg-an és 25 éves nőként teljesen megfelelek magamnak és a pasik visszajelzéséből is tudom, hogy jó nő vagyok. Sportolok, egészséges életmódot folytatok.

Elfogadom olyannak magam, amilyen vagyok, ami nem tetszik, nemcsak külsőmön, hanem belsőmön is, azon változtatok.

Tudom, hogy vannak nálam szebbek és jobbak, de a pasimnak tökéletes vagyok. :)


Tudod, Kedves Kérdező, a szépség relatív, mindenkinek más a szép, más tetszik. Mint ahogy tapasztaltad is, van akinek tetszel, van akinek nem. De ez természetes. :)

A lényeg, hogy fogadd el magad, szeresd önmagad. Mert addig míg nem szereted önmagad, addig mást sem tudsz majd szeretni. Ha valami nem tetszik a belsődön és a külsődön változtass rajta.

Legyen önbizalmad, ezt a visszacsatolások is erősíteni fogják. :)

2015. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szépnek tartom magam és a visszajelzések szerint nem is tévedek ezzel kapcsolatban.
2015. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%

szoktam mondani, hogy mindenki szépnek tartja magát csak én az is vagyok :D

szóval igen

2015. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Is-is. Az arcommal nincsen bajom, a hajamat kifejezetten szeretem, a magasságom, testarányaim is teljesen rendben vannak. Viszont amit utálok az az extrém fehér, sápadt bőröm, és az, hogy nagyon sovány vagyok, és nehezen építek izmot, zsírt pedig szinte képtelen vagyok felszedni.
2015. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is érzem úgy, hogy a közvélemény máshogy vélekedne a dologról. Shit sucks, bro.
2015. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 opened paradise ***** válasza:

Chloroform Perfume


Tudod ki az az Edward Cullen?

Ez bizonyos korosztálynál nyert ügyed van! :D

2015. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

# 9


Sajnos pont az a korosztály nem kelti fel az érdeklődésem. :(

2015. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!