Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szépnek tartod, ha az esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépnek tartod, ha az esküvőt a szabadban tartják?

Figyelt kérdés

Például tó mellett, egy szép parkban, erdőben vagy egy virágos réten?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 31. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Nem tartom jó ötletnek! Ha nagyon meleg van,akkor a vendégek megsülnek,ha esik az eső vagy rossz idő van,akkor

megáznak stb.

2011. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem igazán.

Először én is ott akartam,de végül meggondoltuk szerencsére.

Egy ismerősöm is akinek a szabadban volt azt mondta nekem utólag a miénk sokkal meghittebb lett.

2011. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem ott volt, és felejthetetlen élmény nekem is, és a násznép nagy részének is, akik nem nagyon voltak még kültéri esküvőn, és azóta is emlegetik, milyen szép volt! :)
2011. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
90%

Szerintem jó ötlet, nekem az egyik családtagomnak volt úgy, hogy maga az esküvő bent volt egy kastélyban, utána pedig a kaja meg a torta kint volt a kastély udvarban. Nagyon jó volt! :)

Szóval csak ajánlani tudom!

2011. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
en tengerparton szeretnem csak szuk csaladi kor. utana pedig csak vacsora egy gyonyoru etteremben. semmi extra. en sosem vagytam nagy eskulore , a templomot hidegnek es lehangolonak talalom.
2011. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szép a szabadtéri esküvő, de érdemes készíteni egy B tervet rossz idő esetére. Nálunk a polgári szertartás a nyár kellős közepén egy étterem kerthelyiségében lett volna, de egy hirtelen zápor miatt odabent lett megtartva. Az anyakönyvvezetők általában csak a megbeszélt félórában érnek rá, így nem lehet tologatni az esküvőt, ha épp elkezd szakadni az eső.
2011. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik, de tényleg kell legyen egy B megoldás. Az pedig azért nem jó, mert nem leszel felhőtlen ha neadjég mégis arra kerül sor...hiszen a tökéletes az az A választás lenne...

Én rendezném szabadtéren, ha valaki megígérné nekem hogy szép csodás napsütés lesz aznap...:) de csak akkor

2011. szept. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát én vendégként nagyon megjártam ezzel!egész délelött 35 fok volt,igy hát jó kis lenge kosztümben mentem,bezzeg du. mikor volt az esküvő a szabadban,leesett 15 fokot a hőmérséklet,egész lagzi alatt majdnem megfagytam!! És annyi eszük nem volt a kedves szervezőknek hogy behúzódtunk volna a belső fedett részre,én műár pokrócba tekertenm magam( nem csak én) :SSS
2011. szept. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi nemrég voltunk egy ilyenen! Hát abban a 40 fokban nem nagyon örült szerintem még a fiatal pár sem,hogy állhat a tűző napon. Szóval ha ilyet szervezünk, akkor nem árt olyan helyre,ahol a vendégek is árnyékban lehetnek, mert nem lehet tudni előre milyen idő lesz.

Vagy pl. volt egy másik, ahol szemerkélt az eső. Bár az ifjú pár egy fedett pavilonban volt, a 160 vendég meg ázott. Nyilván senkinek sem volt pofája behúzódni, de nem azért fizet ki sok nő x ezret a fodrásznak, kozmetikusnak,hogy már az elején elázzon.

2011. szept. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is jó, ha van B terv. Az a jó, ha van fedett hely is.
2011. szept. 1. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!