Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elso parotok utan, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso parotok utan, milyen volt/ lett a masodik? Hogyan alakult a kapcsolat? Jobb vagy rosszabb volt? En nagyon felek.

Figyelt kérdés

21 eves vagyok es nem reg ert veget az elso parkapcsolatom(3 evig voltunk egyutt kisebb-nagyobb megszakitasokkal), nem razott meg nagyon, ereztem mar, hogy hamarosan valamelyikunk szakitani fog. Viszont rajottem , hogy felek a jovore gondolni. Eleve a tobbi nokhoz kepest tapasztalan vagyok,pl:. nem tudok flortolni, nem tudok jol csokolni. Masreszt, attol tartok, hogy nem talalok szamomra megfelelo tarsat. Az exem(szamomra) jokepu, sarmos volt es rendkivuli humorral birt, raadasul a nezeteink is megegyeztek a vilagrol, arrol nem is beszelve, hogy rengeteget tudtunk beszelgetni kulonbozo temakrol, neha akar vita jelleggel. Nem drogozott, nem cigizett es nem ivott.

Ketelkedek, hogy meg en talalok e ilyen ferfit magamnak...

Volt aki azt mondta, hogy csak azert erzek igy mert az elso veget ert. Viszont vki pedig azt vagta a fejemhez, hogy innentol elashatom magam, mert a normalisabb pasiknak is mar van bnojuk, meg azok biztos nem egy tapasztalatlan "kislanyra" vagynak.

El vagyok keseredve, termeszetesen nem gorcsosen allok a temahoz, meg nem is vagyok felkeszulve egy ujabb kapcsolatra, de azert meg vagyok remulve.

Nagyon erdekelne, hogy nektek hogyan alakult az elso utan, mert azert szeretnem hinni, hogy van remeny meg .


2015. jún. 2. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt éreztem már néhányszor. Konkrétan minden normális kapcsolatom után, hogy úristen, többé nem találok már egy ilyen férfit...és amúgy is, azt sem tudom, hogy kell pasizni.


ezt így felejtsd el! Mert jön újabb, a dolgok változnak, új helyzeteket élsz meg... A régi párod egy kellemes szép emlék marad de új tüzek gyúlnak majd körülötted, meglátod!!! :)

Csak adj időt még magadnak. Nem jó ómen egyik kapcsolatból másikba ugrani. Úgyis jön minden majd amikor ott az ideje. Csak legyen ebben hited!


24/N

2015. jún. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szakítás lett a vége, akkor valami mégse stimmelt. Amúgy ez csak az első kapcsolat folyománya, mármint az érzéseid.


Nekem 5 évig tartott az első kapcsolatom. Némely szempontból álompasi volt, de a legfőbb gond az volt, hogy nem nekem, mert bizonyos tulajdonságai pedig teljesen kiborítottak. Persze szakítás után gyakran kellett emlékeztetnem magam mikor nagyon padlón voltam, hogy okkal szakítottunk, szóval nem megyek sírva hozzá, hogy próbáljuk meg újra.


Meg miért volnál tapasztalatlan "kislány"? Azért mert csak egy évekig tartó komoly kapcsolatod volt vagy azért, mert 21 éves vagy? Ezt a hülyeséget amúgy felejtsd el. Egy pasinak se kell egy hűdetapasztalt lány. Inkább a pasik nélkül legyél tapasztalt fajtát keresik. Tehát az elméleti tudásod javítsd, van rá sok romantikus regény (vagyis ponyva, mert a sztori lényege, hogy a két főhős összejön és mint a nyulak...) illetve légy nyitott. A prűd, szégyenlős csajokat senki se szereti. Miután kihevertem az exet (félév) kb azonnal lett barátom és nem azért, mert bombázó vagyok vagy ilyesmi, hanem ahogy a barátom fogalmazott, üdítő élmény volt, hogy semmitől se jöttem zavarba, bármiről lehetett velem beszélni és ebbe a szex téma is bele tartozott, ráadásul még a disznó vicceken is tudok röhögni. :) Ráadásul minden szempontból ő a nagy Ő, mármint a mostani barátom és nem az első szembejövő volt hanem érdeklődött még 1-2 srác, de Ő vonzott valamiért, aztán kiderült, most az esküvőt tervezzük, szóval azt hiszem jó választás volt. Meg a mögöttem lévő tapasztalat miatt már tudtam mit keresek egy kapcsolatban illetve egy pasiban, akivel együtt tudnék élni. Exnél még mindenre azt mondtam, hogy persze jó, mert féltem egyedül lenni meg még hiányzott a hangom, hogy azt mondjam ez nem tetszik, változtassunk rajta, vagy hogy kimondjam a vágyaim, mert féltem, hogy lenéz miattuk vagy ciki. A mostani barátomnál nincs ilyen. Bármit elmondhatok neki.


Na szóval ebből azt akarom kihozni, hogy fel a fejjel. 21 évesen azért még nem kell temetned magad, bőven fiatal vagy, van aki még csak most kezdi az első komoly kapcsolatát. Ez már nem a szüleink kora, amikor tényleg aki 22-23 éves korára nem volt házas vagy legalább kapcsolatban az max az újságból talált partnert. :) (van ilyen barátnőm, akinek a szülei 27 évesen újsághirdetés alapján találkoztak az ország két végéből, mert a helyi felhozatal elfogyott.... :D)


A szerinted hiányosságokra visszatérve pedig flörtölni mindenki tud, akinek van egy kis önbizalma. Tehát ha azt sikerült megtalálni a flörtölés is menni fog. Van a magas szinten űzés, ebben az átlag lánynak tényleg nincs elég tapasztalata, de szerintem az már túl mesterkélt. Anélkül is lehet élni. A csókolással szintén hasonló, szerintem iszonyat béna vagyok, a visszajelzések alapján pedig marha jó. Szóval magadtól ebben ne dönts, pasi függő, hogy kinek hogy tetszik. :)


Szóval fel a fejjel. Fiatal vagy még, hogy temesd magad. :)

2015. jún. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! Jo volt ilyet olvasni. :)
2015. jún. 2. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!