Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik a rosszabb ha szakítoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb ha szakítotok, mert nem ment vagy ha megcsalnak?

Figyelt kérdés
Melyiket a nehezebb feldolgozni? Ugye ha megcsaltak akkor az nagyon jó ok, hogy ne fogadjam vissza ha csak közös megeggyezéssel szétmegyünk akkor meg lenne lehetőség az újra kezdésre. Arra lennék kíváncsi, hogy melyiket lehet hamarabb, melyiket könnyebben feldolgozni.

2014. nov. 7. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a megcsalást nehezebb.
2014. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a megcsalást a legnehezebb!


Ha a visszafogadásra gondolsz,akkor megcsalás után 100%, hogy nem szabad visszafogadni senkit!

2014. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A megcsalás rosszabb szerintem. Sunyibb, tisztességtelenebb, vagy nem tudom... én azt vallom, ha már úgy érzi a párom, hogy nem szeret, és nem is akar tovább szeretni, álljon elém, és mondja meg. És én biztosan szomorú leszek, de mégis tiszta lesz az egész. Míg ha megcsal, és kiderül, és kidobom - mert ha csal, repül - még hosszú idő múlva is úgy fogok rá emlékezni, mint 'arra a gerinctelen fszra '. És ez nem feltétlenül jó.
2014. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Visszafogadni? Has nem megy a szekér, tovább kell lépni, és nem erőlködni egy halálraítélt kapcsolaton.
2014. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Ha nem megy
2014. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A megcsalás radikálisabb, de ha nem ment, mert figyelembe se vett vagy megütött akkor az se jobb helyzet.
2016. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!