Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan létezik olyan nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan létezik olyan nő, aki komolyan gondolja, hogy egy nem tervezett gyerek mellette tartja a férfit?

Figyelt kérdés

Többször olvastam ilyenről, de el nem tudom képzelni, hogy valaki képes legyen gyakorlatilag csak azért szülni egy gyereket, mert fél egyedül maradni, és ezzel akarja zsarolni a másikat- főleg, hogy így csak rosszabb lesz és közel sincs biztosítva a holtomiglan-holtodiglan, hiszen 20 év és 5 gyerek után is el lehet válni.


Komolyan létezhet olyan nő, aki elhiszi, hogy egy nem tervezett baba megoldás a problémákra?


2015. jún. 2. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

A nők legalább fele így csinálja.

Hogy aztán ennyire tudatosan... az jó kérdés.

2015. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én arra gondolok, amikor a kapcsolat romokban, már látni a végét, de gyorsan teherbe esik, és ezzel próbálja maga mellett tartani a férfit.


Azért, miután szeretik egymást és közös döntéssel vállalnak gyereket szerintem messze nem ugyanez.

2015. jún. 2. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, létezik! Sajnos vannak ilyen gondolkodású nők.


De nem kizárólag ezért szül az ilyen, hogy ne maradjon egyedül. Ők általában tényleg nagyon akarják a babát és úgy gondolják, hogy mivel nekik máris a még meg sem fogant pici az életük értelme, a mindenük, a férfi pont ugyanígy fog érezni és nem hagyná magára a gyereket és vele együtt a gyerek anyját sem. Meg hogy a gyerek érdekben majd a férfi is megpróbálja megmenteni a romokban heverő kapcsolatot.

2015. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
van akinek bejött
2015. jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tele vannak a szappanoperák ilyenekkel... aki meg azokon szocializálódik, és ez alapján építi fel az érzelmi intelligenciáját, az sajnos beleeshet ebbe a hibába... kár, hogy nem csak magával, meg nem csak a pasival, hanem még a gyerekkel is kiszúr ilyenkor... :'(


27N

2015. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hajajjj még mennyi ilyen nő van!

mindig "véletlenül" lesznek terhesek főleg ha egy pénzes pasival vannak együtt

2015. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak olyan nők, nem is kevés, akik ezzel zsarolják majd azt a férfit, akiket mindenképp meg akarnak tartani maguknak.


Ez végtelenül mocskos dolog, több életet tönkretehet egy ilyen döntés, sajnos nem tudják felfogni ennek a súlyát és következményeit.

2015. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A felhasználó ***** válasza:
Nem véletlenül van a válás 67% felett.
2015. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nőként mindig elhűlök ezeken a csajokon. Képesek azt hinni, hogy egy amúgy is instabil kapcsolatot, majd helyrehoz egy gyerek. Sőt továbbmegyek a gyerekvállalás szerintem olyan dolog, ami még egy stabil kapcsolatot is megpróbáltatás elé tesz (sokszor hallani, hogy a gyerek után romlott meg a dolog).


Ami nem megy azt nem kell erőltetni, egy gyereknek meg marhára hiányzik, hogy marják egymást a szülei.

2015. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!