Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet egy srác ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet egy srác ennyire "kétszínű", minden pasi ilyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen szót használjak rá, nem kétszínű csak erre nincs szó hogy ő milyen. Velem mint a lakótársával, kedves aranyos, szépen bánik velem, mindig mindenben segít, kedveskedik nekem apróságokkal, Pl mindig hozz valamit ha ő rajta a sor, bevásárláskor.


Viszont másokkal meg úgy másoknak szinte mindenkinek azt mutatja, hogy ő bunkó, meg neki nincsenek érzései, ő érzéketlen, őt nem lehet megbántani senkivel, sokkal okosabb mint a többség, ő nem hibázhat, neki mindig igaza van, és sokszor addig húzza a dolgokat, vitákat, hogy a másik már szégyelli magát, ha nem neki volt igaza.



2015. jún. 2. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
A kétszínű kur-vára nem ezt jelenti...
2015. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért van időzőjelben okoska.
2015. jún. 2. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak róla, ha egyszer veled nem olyan.. nincs hozzá közöd hogy ő kivel milyen. Veled kedves, akkor kedves. Ennyi
2015. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem kétszínűség, hanem felsőbbrendűségi komplexus. Persze neki is vannak érzései, és akit szert, azzal kedves. A külvilág felé azonban sebezhetetlennek és tévedhetetlennek mutatja magát, talán el is hiszi, hogy ez igaz, és dühöngeni kezd, ha valaki ezt megkérdőjelezi. Ilyenkor hajlamos megalázni azt, aki kétségbe vonta képességeit. Nem, egyébként nem mindegyik ilyen, ez az önbizalomhiány egy típusa, ha tényleg okos és "tévedhetetlen" lenne, akkor képes lenne érveléssel meggyőzni a többieket, hiszen neki lenne igaza mindenben.. Nagyon rossz típus, ismertem pár hasonló ember, egy rakás rossz tulajdonság (egoizmus, felelőtlenség, mások kihasználása) társult még mindezek mellé.
2015. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit az 59%-os írt, hogy ne foglalkozz vele, mert téged kedvel, ez azért nem ilyen egyszerű. (Ha lány lakótársa vagy, valószínűleg nem véletlenül akar a kedvedben járni egyébként.) Egyrészt ezek a tulajdonságok nagyon kiábrándítóak tudnak lenni annak, aki együtt él egy ilyen alakkal, és tényleg napi 24 órában ezzel szembesül, másrészt a párkapcsolatban/baráti kapcsolatban is ugyanígy reagál minden döntéshelyzetben, szóval nem túl eszményi élettárs/lakótárs. Senki sem szereti, ha megalázzák, mert pl. más a véleménye.
2015. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, a büszkeség mázzal és az alfahím viselkedéssel kifelé meg a sebezhetetlent akarja mutatni. Kérdés, hogy ez téged mért zavar? Valamiért önvédelemből szüksége van erre a viselkedésre, pont mert valójában sebezhető. Nem nem midnen pasi ilyen, akinek tényleg van önbizalma, az nem. EZ sok mindentől lehet, ne foglalkozz vele, ha nem akarsz tőle semmit.
2015. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok olyan a közeli ismerősökkel, mint az távolabbiakkal/ismeretlenekkel. Kifelé keménynek kell mutatnia magának az embert, hogy ne érje fájdalom. Természetes valamilyen szinten.
2015. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!