Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Férfiszámba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Férfiszámba tudnátok venni egy olyan hímet, aki nem mindig tudja rendesen felvállalni a véleményét?

Figyelt kérdés

Mennyire fontos nálatok ez a tulajdonság?

Imponáló, ha egy férfi nemcsak élőben vállalja, hanem még a neten is legalább a nicknevét/nevét (vagy akár arcát) meri adni a véleményéhez és az egész személyét, és még az sem érdekli, hogy sokan esetlen lenézik vagy utálják érte? :) Férfiatlan tulajdonság, ha valaki nem - vagy csak sunyin, inkognítóban - képes vállalni a gondolatait, esetleg csatlakozik a közvéleményhez, ha tudja, hogy épp az adott közösségben jelképesen meglincselnék azért, mert ő más?


2015. jún. 2. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ez ami nehezen megy mekik,felevállalni amit fellehet vagy fel kelenne...akinek nem inge....
2015. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Számomra fontos. Ha nem vállalja fel a véleményét, a saját gondolatait, akkor kb. annyit ér, mintha nem is lennének. Olyan emberrel meg mégis ki akar lenni?
2015. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon imponáló, ha egy férfi mindenhol felvállalja magát, sőt zengi azt amiben hisz.


Kifejezetten jó, ha ezt olyan helyen teszi ahol nem csak "jelképesen" lincselik meg: Észak-Korea, Oroszország, Kambodzsa, Kína, Izrael, arab országok. Szóval csak hajrá. És ha épp Kim Jong Un-t kell beoltani akkor őt kell. Ha nem teszed meg "Nyuszi vagy McFly"!

2015. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Pozitívnak hat első hallásra, hogy valaki mindig mindenhol őszinte, de ha jobban belegondolok sok bonyodalmat tud ez szülni. Ismertem egy embert, aki tényleg mindig őszinte volt, és ettől dagadott a melle, de az az igazság, hogy nagyon vékony határ van az őszinteség és a bunkóság között és az emberek 99%-a nem tudja, hol ez a vonal. Igenis a társadalmi normák néha megkövetelik azt, hogy valaki leplezze az érzelmeit, véleményét.
2015. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Hát, ez nem felvállalás, amit te művelsz, hanem tenyérbemászó stílus, és nagyképűségről tesz tanúbizonyságot sok kommented. Szóval ne sztárold magad, mert nem áll jól kisfiam!
2015. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. A kommentemben említett személy sem tudta sajnos érezni a szavainak a súlyát, mikor már bunkóságba csapott át a véleménye. Sokan nem szerették, alig volt pár barátja.
2015. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Te is csak egy nick név mögé bújva fújod itt nap mint nap a baromságaidat, semmivel nem vagy különb mint amit felsoroltál.

Arctalanul névtelenül könnyű itt verni a nyálad.

2015. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

I. Akinek nem inge, nem veszi magára. :)

II. A kérdésben pedig szó nem volt arról, hogy én milyen vagyok, nem az én személyemről szól.


Amúgy persze, valamennyire néha muszáj követni a normákat, nem kell végletekben gondolkodni, csak szerintem "népbetegség", hogy sokan nem engedik ki magukból azt, ami tényleg ott van, és sokkal eredetibb, mint a megfelelési kényszeres kutyulék.

2015. jún. 2. 21:06
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Netes fórumokon nem érdekes, hogy névvel, vagy név nélkül ír, vagy sehogy sem. Idegenek előtt, akikkel nagy valószínűséggel soha nem is találkozunk teljesen mindegy, hogy kiírja, hogy Józsi vagyok Pestről, vagy sem. Mit számít, hogy egy vadidegen úgy nem ért egyet a véleményével, hogy tudja a nevét, vagy úgy, hogy nem?

Azt, hogy nyilvános fórumokra felrakja az arcát, meg nem imponálónak, hanem butaságnak tartom.


A környezetünk előtt, a család, az ismerősök, a barátok előtt számít. Ott álljon ki magáért, ott vállalja fel a véleményét a komoly dolgokkal kapcsolatban. Most itt nem arra gondolok, hogy mindenképp ki kell böknie a kolléganőjének, hogy Juci, pocsadék az új frizurád, hanem ténylegesen komoly témákban.

2015. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Alapvetően számomra imponáló, ha egy férfi (vagy nő) vállalja a véleményét, vagy diplomatikusan magában tartja, ha a helyzet úgy kívánja. Az nagyon ellenszenves, mikor valaki minden társaságban azt mondja, amit épp hallani akarnak tőle. Légy hű önmagadhoz, de ne erőltesd másra a nézeteidet.

Hogy neten vállalja-e valaki a nevét, véleményét, az teljes mértékben érdektelen. Nem a virtuális világban élünk, hogy ismeretlenek véleménye számítson. Az ember közvetlen, élő környezete az, ami számít, és ahol a legnehezebb önmagunknak lenni.

2015. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!