Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig, amikor valaki megtetsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig, amikor valaki megtetszik és összejövünk, akkor meghátrálok miért van ez?

Figyelt kérdés
Konkrét hanyatt homlok akarok meneküli a kapcsolattól pedig tetszett a személy előtte minden értelemben. Elkezdek a hibákra koncentrálni, stb. Negativba megyek át.
2015. jún. 2. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni, mert pont egy ilyen lánnyal ismerkedtem és egy pillanat alatt megváltozott minden.

A jóból rossz lett, a jövőtervből csak múltra gondolás.

2015. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt mi nem tudhatjuk h mi játszódik le a buksidban olyankor.

kinézted magadnak, meg is kaptad. talán túl hamar megkapod amit akarsz.

talán csak kíváncsi vagy h vajon neki is kellesz e....

ki tudja,.

2015. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy félsz elköteleződni, félsz, hogy más lesz az addig megszokott életed, esetleg gyerekkorodban ért valami trauma, ezerféle oka van. Viszont ugye azt tudod, hogy ezzel nagyon össze lehet törni lelkileg a másik embert?
2015. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy túl hamar megkapom és ez a baj de honnan tudom hogy túl hamar volt?
2015. jún. 2. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem most is a másikban keresed a hibát, "túl hamar megkapom", tehát túl hamar megadja magát a másik...ahogy a #3 írta, gondolkozz el magadon önismereti jelleggel, csak akkor tudsz előre lépni, ha magadban is észre veszed a fejlődésre érdemes dolgokat.
2015. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy félsz hogy elhagynak, elromlik, megbaántanak, sebezhező leszel- így legegyszerűbb leértékelni az adott kapcsolatot.
2015. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy hamar ráunsz.

szeretnél kapcsolatot túlzottan is, és aki iránt már egy halvány vonzódást is érzel azzal már el tudod képzelni és megpróbálod...aztán füstbe ment a terv...

2015. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ritkán tetszik meg valaki, talán túl gyors szokott lenni a tempó, nekem hosszabb idő kell hogy olyan szinten tudjon tetszeni az illető, hogy tényleg több lehessen köztünk. Jól meg kell ismerjem az és általában ez nincs mert a dolgok gyorsan kialakultak a másik fél esetében.
2015. jún. 3. 08:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem az van, hogy kapcsolatot akarok minden áron, sőt, nagyonis jól megvagyok egyedül. Jobban mint az átlag. Ritkán tetszik meg valaki, de most megtetszett. Végül az eddigi tapasztalataimra támaszkodva, belementem a dologba. A baj az volt, hogy az eddigi kapcsolataim nem voltak jó tapasztalat.
2015. jún. 7. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!