Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlenül pukiztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül pukiztam egy barátom előtt, nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Nagy fiú tarsasagban vagyok kb. Egyetlen lány és a fiúk mindig az orrom alá finganak meg viccet csinálnak belőle. Aztán most az egyik legjobb barátommal séta közben nekem is kicsuszott több kicsi. Próbáltam eltussolni hogy csak a táskám nyikorog de utána fingott egyet ő is és mondta,hogy nekem is nyikorog a táskám :DDD és nagyon szegyellem magam, sőt még zavaromban utána rakerdeztem a baratnojenel hogy ez náluk mennyire tabu.XD mennyire kéne elasni magam?
2015. jún. 2. 23:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ennyit, láthatóan a srác viccesnek találta.
2015. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tök természetesnek vette, ne parázz. xD
2015. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2015. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ohh de olyan rossz mert látta hogy nagyon zavarba jöttem és kamuztam.:D a baratnoje meg ilyen kis alomvilagban el meg ilyen alomno és ő sose szokott elotte, sőt még a haverom se a baratnoje előtt( ezt a csaj mondta xd ) ahh nagyon cikinek érzem most magam :D de legalább nem nagy tarsasagban voltunk, úgy még gázabb lett volna szó szeeint.xD
2015. jún. 2. 23:46
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Célravezetőbb lett volna azt mondani, hogy a pinád nyikorog, mert nincs kenve rendesen. :D
2015. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Fúj ennél azért többre tartom magam :DDD
2015. jún. 2. 23:52
 7/17 anonim ***** válasza:
A kis széllelbélelt. Mármint a táska... a táskáitokra gondoltam.
2015. jún. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jaj ne cikizz igyis szégyellem. Pedig én amúgy mindig poénra veszem ha fingorasznak elottem de van olyan haverom aki megsertodik ha véletlenül bufogok (szénsavas után szoktam) mert hogy lányok ne legyenek ilyen undik,csak fiúknak szabad... Szóval még szerencse hogy nem előtte történt,bár igyis nagyon ciki :D
2015. jún. 3. 00:19
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem poén, mármint a sztori. Személy szerint én se szeretem, ennyiben tudok azonosulni azzal a haveroddal, de ha előfordul jobb így viccesre venni, mint bocsánatot kérni meg zavarban lenni. Így legalább emlékezetes marad és tuti erről fogtok beszélni évek múlva is. Úgyhogy vállalom, hogy cikizlek. Fogadok hátul hordod az övtáskát.
2015. jún. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Sima vallon átvehető taska. Neki meg nem is volt :D

De nem is ertem, hogyha a másik haverom szerint lányoknak ciki akkor ők miért engedik ki direkt úgy hogy minél hangosabb legyen. Bár szerencsére a többiek nem ilyenek csak ez az egy srác. Na de ez masik téma :D

A szóban forgó barátom amúgy nagyon jofej meg megerto, csak azért nem akartam odafingani mellé, csak nagyon görcsölt már a hasam és nem tudtam visszatartani.xD de igyis zavarban voltam utána,azért mondzam ezt a taskasat hátha bejon. Nem jottbe:DD

2015. jún. 3. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!