Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi valtozott? Szeret vagy megunt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi valtozott? Szeret vagy megunt?

Figyelt kérdés

Parommal 8honapja jarunk.

Kb.3hete koltozott hozzank, ez kozos megegsezes volt, termeszetesen minden koltsegbe beszal. (en a szuleimmel elek egy hatalmas csaladi hzban,de a felso szint caak kettonke)

Tehat idekoltozott...alapbol minden este egyutt aladtunk mar honapok ota, szoval igy meg kezenfekvobb volt.


De azota fura... En mindig azt funom neki,hogy mar Tutir nem szeret...en viszont rajongok erte.

Mar osszefolynak a dolgok es bem tudok jozanul gondolkodni. Fogalmam si cs hogy szeret.e vagy nem,illetve nemtudom hogy az O viselkedese normalis.e ennyi ido utan.


Nos eddig orultunk ha egyutt tolthettuk a hetvegeket,mivel en a melom miatt csak havi 1teljes hetvegen vagyok szabad. (2nap melozok2nap nem) eddig megragadta az alkalmat hogy velem legyen...de most olykor mar igenyli a haverokat es,nekem ez fura... Egybol arra gobdolok,hogy menekul elolem.

DEerdekes,mert ha melozok, bejon hozzam, hoz nekem ebedet stb...


Vagy pl. Eddig naponta 2x magatol irt facen a melohelyerol,kerdezte hogy vagyok stb... Plusz kora este olyjor felhivott,hogy hianyzom neki stb.

Most van hogy egesz nap nem ir.... Nem keres, vagy ha irok neki par szot beszelunk csak.

DE ha este hazajon mosolyogva es boldogan olel at, megcsokol erosen magahoz szorit.



Plusz eddig napinta 20x mondta hogy,, szeretlek,, mostanaban nem mondja helyette azt mondja hogy. ,,imadlak,, oke ezvis kedves, de a,, szeretlek,, csak szebb.



Vagy pl. Mindig kerdezgetem tole hogy szeret.e vagy hogy.meg mindig velem tervezi.e a jovojet. Erre ma ramkiabalt,hogy hagyjam mar ezekk hleulye a kerdesekkel


2015. jún. 4. 18:49
 1/6 A kérdező kommentje:

Szóval azt mondta, hogy hagyjam ezekkel a hülye kérdésekkel, és ne nyaggassam már folyton azzal, hogy szeret-e mert felnőtt férfi és eltudja dönteni hogy mit akar...

Meg azt mondta, hogy még csak most költöztünk össze...azt sem tudjuk hogy megy együtt...ne tervezzem még az esküvőt meg a gyerekeket mert ez neki gyors. Éss kijelentette hogy egy darabig hallani sem akar ezekről, mert már elege van...majd ha itt lesz az ideje beszélünk erről.

Persze ez nekem rosszul esett, és azóta azon agyalok hogy mégsem akar már velem semmi komolyat :(


De rengeteg PRO és KONTRA jut még eszembe pl.:


Olykor egyedül akar a haverokhoz-kollégákhoz menni, mert azt mondja hogy attól hogy szeret még lehet saját programja.

DE mindig mondja ha elkisérem, hogy BÜSZKE rám, szeret velem megjelenni, ÉS GYÖNYÖRŰ VAGYOK!



Azt említettem hogy nem mondja kb 4-5napja hogy "szeretlek" helyette azt mondja hogy "imádlak" meg hogy : "annyira tetszel Nyuszika" meg hogy "Gyönyörű vagy, szép vagy, csinos vagy'" stb.


Mégis olyan fura mostanában...olykor tökre feszült... ilyenkor nem közeledek felé... akkor azt hiszi hogy duzzogok...de nem merek bújni sem,mert félek hogy ez is sok lesz neki és ráakaszkodok.


Kevésnek érzem azt is hogy keres-e napközben..annyira igényel,hogy nagyon... de oké persze melózik...d akkor is... :(


Meg kérdeztem, hogy megyünk-e majd nyaralni, azt mondta hogy "Édesem, azt sem tudjuk holnap mi lesz, folyton melózunk, vagy ha nem dolgozunk mindig mennünk kell valahova vagy valakihez... majd megbeszéljük"-nekem ez is rosszul esett.

Ezek szerint komolyan nem tervez velem? :(


Nem értem... hogy Ő nem szeret vagy én vagyok TÚL ragaszkodó???


Én 23, Ő 30

2015. jún. 4. 19:00
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze, ferfi es no nem szeret egyforman.

De mar nem tudom kivel van a baj...vele vagy velem?

Ettol meg szeret? Ugy erzem en ennel tobbre vagyom, O meg azt mindja hogy nem erti hogy ennel tobbet mit tegyen mar,amikor igyis a s..ggembe van...de nekem ez keves..


Gondoltam a megcsalasra is.

De kizarva....itt a laptopja mar beleneztem,emailbe,facebook levelezesbe,meg a tevekenysegeit-lajkjait is visszakerestem...multkor megneztem az smseket a telojaba...a hivasait...SEMMI!

Szoval a megcsalas kizarva

2015. jún. 4. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:

"eddig megragadta az alkalmat hogy velem legyen...de most olykor mar igenyli a haverokat"


Na igen, de akkor még nem éltetek együtt, most ha hazamegy, úgyis ott leszel vele. Akkor miért ne mehetne el hétvégén a haverokkal szórakozni. Nem kell állandóan egymáson lógnotok.


"Vagy pl. Eddig naponta 2x magatol irt facen a melohelyerol,kerdezte hogy vagyok stb... Plusz kora este olyjor felhivott,hogy hianyzom neki stb.

Most van hogy egesz nap nem ir.... Nem keres, vagy ha irok neki par szot beszelunk csak.

DE ha este hazajon mosolyogva es boldogan olel at, megcsokol erosen magahoz szorit."


Akkor mi a probléma? Minek beszélni interneten, amikor otthon egész nap tudtok. Gondolj bele milyen unalmas lenne, ha hosszú ideig beszélnétek facebookon, otthon már nem lehetne beszélni miről, vagy csak a kevésbé érdekes dolgokról.


"Plusz eddig napinta 20x mondta hogy,, szeretlek,, mostanaban nem mondja helyette azt mondja hogy. ,,imadlak,, oke ezvis kedves, de a,, szeretlek,, csak szebb."


Túl sokat mondogatta, megunta, keresett egy új szót, amivel szintén kifejezheti ugyanezt. Pár hónap múlva, majd egy másik szóra áll majd rá talán.


"Vagy pl. Mindig kerdezgetem tole hogy szeret.e vagy hogy.meg mindig velem tervezi.e a jovojet. Erre ma ramkiabalt,hogy hagyjam mar ezekk hleulye a kerdesekkel"


Az a baj, hogy ehhez még ez a hosszú szöveg is kevés volt, hogy megítéljem az egészet. Lehet, hogy azért kiabált rád, mert milliószor kérdezgetted tőle. Lehet azért, mert ez olyan egyértelmű. Az a baj, hogy így látatlanba erre nem tudok mit mondani.


"Meg azt mondta, hogy még csak most költöztünk össze...azt sem tudjuk hogy megy együtt...ne tervezzem még az esküvőt meg a gyerekeket mert ez neki gyors. Éss kijelentette hogy egy darabig hallani sem akar ezekről, mert már elege van...majd ha itt lesz az ideje beszélünk erről.

Persze ez nekem rosszul esett, és azóta azon agyalok hogy mégsem akar már velem semmi komolyat :("


Arra céloz, hogy élnie kell még, mielőtt megházasodik, nem akar semmit elhamarkodni, nincs ezzel semmi gond. Érdemes odafigyelni arra a részre, hogy "azt sem tudjuk hogy megy együtt". Most reflektálnék az előző kérdésre, mikor azt kérdezte, miért kérdezgetsz ilyen hülyeségeket. Valószínűleg erre gondolt, hogy még nagyon a kapcsolatotok elején vagytok, hisz még csak most kezdtetek el együtt élni, most ismeritek meg a másikat igazából, ezért ezt így nem tudja megítélni. Gondolom olyan emberről van szó, aki mindenben pontos munkát végez, biztosra szeretne menni, de szerintem ezzel nincs baj, sőt...


"Olykor egyedül akar a haverokhoz-kollégákhoz menni, mert azt mondja hogy attól hogy szeret még lehet saját programja.

DE mindig mondja ha elkisérem, hogy BÜSZKE rám, szeret velem megjelenni, ÉS GYÖNYÖRŰ VAGYOK!"


TELJESEN FELESLEGES ide a DE szócska. Ez nem egy kontra érv volt amellett, hogy szeret. Mindenki szeret néha távol lenni. Ha veled megy el és a haverokkal, akkor nagyon le van korlátozva, mert nem szeretné, hogy halljad káromkodni, stb., tehát nem lehet teljesen laza. Nem beszélhet a haverokkal rólad, ők se mondhatják el a véleményüket a kapcsolatotokról. Pedig ezek fontos dolgok.


"Gondoltam a megcsalasra is.

De kizarva....itt a laptopja mar beleneztem,emailbe,facebook levelezesbe,meg a tevekenysegeit-lajkjait is visszakerestem...multkor megneztem az smseket a telojaba...a hivasait...SEMMI!"


Ez azért elég gáz dolog. Alappillér egy kapcsolatban, hogy bízol a másikban. A leírásod alapján szeret téged a barátod. Én se értem, hogy mit szeretnél többet, mikor így is együtt éltek. Ezek alapján ezt tudom mondani, meg azt is, hogy baromira nem illetek össze, mert neked igényed az, hogy körberajongjanak, máskülönben már nem vagy elégedett. Ez pedig, hogy mindenébe belenéztél elég sok mindent elárul erről a kapcsolatról.

2015. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*ez nem egy kontra érv amellett, hogy szeret == ez nem egy érv az ellen, hogy szeret


Csak hogy érthető legyek. Fene az angolos gondolkodásmódom...

2015. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Es ez az egesz poszt elmagyarazza azt, hogy miert nem allok le novel 30 alatt.
2015. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván az együttélés változtat egy kapcsolaton,a kötelék szorosabb lesz,de egy idő után az érzelmek is változnak,és mélyebbé alakulnak.A rajongást felváltja a kötődés.Szerintem te túlparázod a dolgokat,és nem hagysz levegőt és teret a pasidnak.
2015. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!