Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, mi jár a fejetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, mi jár a fejetekben ilyenkor?

Figyelt kérdés
Adott egy (hm) kollégám, aki többet jelent nekem, csak mikor megismertük egymást, más már lecsapott rá, szóval visszavonultam. Viszont egy ideje, főleg, amióta egyre több a közös munkánk, és jobban ki tudtam bontakozni, és jobban fel tudtam oldódni a társaságban (nekem ez már a sokadik munkahelyem kb. 10 év alatt, sok rossz tapasztalatom volt, így nehezebben nyitottam az elején), nagyon figyelmes velem, megnevettetem, szinte minden beszélgetésünk során széles mosoly, ha többen is beszélgetünk, jobban figyel, mint másokat. Szeret élcelődni, de az én káromra nem gúnyolódik (pedig biztosan tudna).
2015. jún. 4. 23:38
 1/6 Citrom Sorbet ***** válasza:
Füst és hamu.
2015. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az első XD ezen szakadok! :D Hasonló volt a szitu, a volt kolleganőmmel akinek 7 éves kapcsolata volt. Amikor a céghez kerültem, a sors úgy hozta, hogy későbbiekben hozzá kerültem át. 12 órán keresztül egymás mellett dolgoztunk 10 hónapon keresztül és hát nekem már akkor tetszett mielőtt hozzákerültem volna. Olyan aranyos kis csaj volt. Máig jóbarátok vagyunk, de ennyi. Az utolsó hónapban mielőtt még elmentem volna a cégtől elmondtam neki mindent, hogy bejön stb. Utána is ugyanúgy elbeszélgettünk mint eddig. Nevetgéltünk meg minden. Bár látszott rajta kicsit zavarban van. Poénként felhoztam azt, hogy smároljunk persze elkacagta, de amikor átvettem a feladatát, amit nem szeretett volna megcsinálni akkor azt mondta nekem. Hogy lehet mégis beérik amiről beszéltünk. Én mint egy óvis gyerek, mint aki megkapja az első focilabdáját mosoly húzódott a számra. Persze nem lett belőle semmi. A barátja is a cégnél van és nehezen lehetett volna kivitelezni. :D egyem meg XD
2015. jún. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neki kb. 2 éve van meg, akivel akkor elkezdtek összemelegedni, mikor ide kerültem. Soha senki nem volt ilyen hatással még rám, mint ő egyébként, pedig volt már kapcsolatom nekem is, de még azokkal az emberekkel sem voltam így egy hullámhosszon, mint vele.
2015. jún. 5. 06:37
 4/6 anonim ***** válasza:
A mi munkahelyünkön is megy a széles vigyor, flörtölgetés ezerrel, néha emailezés......aztán nap végén mindenki szépen hazamegy a párjához.
2015. jún. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő nem viselkedik így mással, mint velem.
2015. jún. 5. 09:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő se viselkedett így mással, de tudtam, hogy ez egy halott ügy. :D
2015. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!