Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szőke nők egzotikusnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szőke nők egzotikusnak számítanak?

Figyelt kérdés
Természetes szőke vagyok kék szemekkel. Az arcom és az alakom átlagos, mégis akárhová megyek, mindig van valaki, akinek megtetszem. Rengeteg más nemzetiségű srácnakbejöttem már, és sokan kiemelik, hogy a legjobban a hajam jön be nekik.
2015. jún. 5. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Az arab országokban biztos jobban, de Németországban biztos nem. Magyarországon is inkább ritkaság. Én is természetes szőke vagyok, az arab származásúaknak tényleg nagyon gyakran tetszik.


De a szőke önmagában is feltűnőbb, ezért jobban megnéznek. (Persze nem abszolút preferált szín)

2015. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem. Afrikában vagy Ázsiában lehet annak számít. Nálunk a latinos, thai lányok az egzotikumok.
2015. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
nem,nekem nem is különösebben tetszenek.Minden nőt meg akar valaki fektetni,ettől még nem egzotikus....-.- ezt nem tudom hogy raktad össze.
2015. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!