Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le az osztály társam? (Úgy hogy ne bántam meg)

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os. Már 7.-től az egyik osztály társam belém van zúgva. Eleinte örültem hogy kedves de sose tetszett. Csokit virágot hozott amit egy idő után furcsának tartok. Na amitől teljesen ki akadtam hogy beszélgettem egy fiúval aki már rég óta tetszett és oda jött hogy mit beszélünk. Igazából ahol én vagyok ott ő is. Nagyon zavaró. Már tudom hogy csak egy fél év van de ugyan abba a suliba szeretne jönni. A barátnőmmel beszélni akartam és ő odajott hogy megnezheti a cipőm... Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de ez nem normális. Mit csináljak hogy le szálljon rólam??

2015. ápr. 18. 21:12
 1/3 anonim válasza:
Jázd el a nyomulóst ne had békén és majd ő lekoptat
2015. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem még örülne is neki, ma láttam egy helyes fiút és oda jött az utcán amikor a fiúval beszéltem hogy: Most komolyan neked az ilyen az eseted?? Ezt mondta én azt se tudtam sírjak vagy nevessek.
2015. ápr. 20. 21:13
 3/3 anonim válasza:
Nagyon nyomulj levegőtse hagy neki
2015. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!