Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaha el fog tűnni a tüske?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha el fog tűnni a tüske?

Figyelt kérdés
Nagy csalódás volt,mert nagyon szerettem az illetőt,és hosszú hónapok teltek el,de még mindig nem felejtettem el őt teljesen,nem vagyok egészen túl rajta.Élem az életem,próbálok mindig optimista és életvidám maradni,de a közelében ez elég nehéz feladat számomra.Nyilván már valamennyire beletörődtem a dolgokba,hogy nekünk nincs egymáshoz közünk valójában.Mégis mindig dübörög a szívem,ha látom.A tüske pedig bennem maradt,amit az okozott,hogy sokat bántott tettekkel és szavakkal...Tényleg azon vagyok,hogy felejtsek.Társasági életet élek,bulizom,ismerkedem,randizom,de nem érdekel senki.Mindig bennem van Ő.Fogalmam sincs,ennek mikor lesz vége,de nagyon várom már.Hogy lehet mindezt teljesen lezárni?Néhány tanács,tapasztalat sokat segítene.

2015. jún. 5. 21:59
 1/1 neglizse válasza:
Tehát együtt voltatok és szakitottatok? Utána fáj és rossz érzés, teljesen normális. El fog múlni igen, változó hogy kinek mennyi idő.
2015. jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!