Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valaha megváltozik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valaha megváltozik vagy már mindig így lesz?

Figyelt kérdés
mivel szép vagyok sok fiú kedveskedik nekem és össze akar velem jönni de az ilyeneket én inkább próbálom taszítani magamtól és azok után járok akik úgy beszélnek velem mint egy utolsó kis k*rvával és még az is bejön ha erőszakoskodnak 17/L

2015. máj. 13. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Grat...
2015. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nemadnámmeg:S ***** válasza:

Ez komoly kérdés volt?

Amúgy remélem megváltozik. Így szokott kezdődni. A rendes srácokat ott hagyják, a bunkó taj paraszt meg vígan megy a lánnyal..

2015. máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem bántásból, de fordulj szakemberhez. Nem azért mondom ezt, hogy tahó legyek, hanem mert ez áldozati szerep, feltételezhetően gyermekkorban eltanult viselkedés pl. édesanyádtól. Ehhez szakember segítsége kell, itteni válaszokkal nagyon ne törődj.


Tévedés jogát fenntartom, a leírtak alapján ezt tartom legvalószínűbbnek.

2015. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég bolond vagy - bocsánat -, de majd egy-két pofára esés után megváltozik az ember (majd egy pár év múlva).
2015. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
hulye ribi sz0pd le a fa somat
2015. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!