Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti átkaroljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti átkaroljátok a fiúbarátotokat, akit egyszer visszautasítottatok?

Figyelt kérdés

egy lánytól egy éve többet akartam, elzavart... és lett másik pasija, akivel a vége felé jár a dolog.

Múltkor buli után együtt mentünk el, eső volt, ernyőt nyitottam, és a jobbkaromba (amivel tartottam) belémkarolt, úgy jöttünk egy darabig...


ez mi? :)


2015. jún. 5. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:

1. kérdésre: nem, inkább kerülöm.

2.-ra: ebben az esetben szerintem csak a pia miatt, szó szerint támaszt nyújtottál.


L20

2015. jún. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy gramm pia nem volt...
2015. jún. 6. 00:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Esernyő alatt énis Mindenkibe belekarolok, mert ugy jobban alaferunk, nem azik a fel oldalunk.

Ne remelj semmit :/ amúgy ha atolelne ugy szemből, nyakbaborulosan, akkor se gondolj semmire, mivel gondolom baratok maradtatok. Kiveve ha tenyleg érzed, hogy most ez másfajta ölelés.

2015. jún. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi, csak még mindíg akarod a csajt és reménykedsz. Kérdezz inkább konrétan rá a dologra.
2015. jún. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tartanám a tisztes távolságot még esőben is (általában van nálam esernyő, ami alá nem engedek mást, csak ha olyan lenne a kapcsolatom valakivel, abba a zónába nem engedek be akárkit. De van, akinek más a mentalitása, szerintem ne remélj semmi komolyat.
2015. jún. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!