Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van most köztünk?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja ismertük meg egymást, eleinte naphosszat beszélgettünk neten, aztán elkezdtünk találkozgatni. Utóbbi két hétben már kb minden másnap találkozunk, értem jön a munkahelyemre, elmegyünk kajálni vagy sétálni vagy ilyesmi. Elcsókolózgatunk, húzzuk egymást, de több nem történt. Beszélgettünk, hogy vajon milyen lenne a szex, de végül azt kerekítette ki a mondókájából, hogy néhány alkalomért nem tenné kockára a barátságunkat.

Egyébként ő összejár egy nővel, csak szex van köztük de már régóta. Mindketten tudjuk, hogy a másik beszélget, ismerkedik másokkal. Én eddig gyakran meséltem neki az éppen aktuális srácokról, és nem különösebben zavarta, ő viszont sosem mesél a csajokról.

Igazából jól érzem magam vele, és jó hogy nincs kötöttség, de elgondolkodtam, hogy vajon ez minek nevezhető. Szerintetek?

Ő 23F én 21N


2015. jún. 6. 00:58
 1/3 Interferencia ***** válasza:
F.aszságnak.
2015. jún. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg fä$zság. Már bocs! Akkor már ti dugjatok, és ne járjon máshoz. Kellemes természet lehetsz, ha ez téged nem zavar, másba helyezi a pecsét, de a nyelvét meg beléd. Ez nekem fura. :D
2015. jún. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vannak itt helyech pachika -k ??? ?? ????? ??
2015. jún. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!