Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha a barátnődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha a barátnődnek csak 2 db melltartója van összesen?

Figyelt kérdés
Kb. 40 db melltartóm van.De mivel egy picit híztam,megnőtt a mellem is,nagyobb lett,így nem jók a melltartóim,és a jelenlegi méretemben összesen kettőt találtam eddig ami megfelelő.Nincs lehetőségem jelenleg,se pénzem,hogy szuperszexi színekben váltogassam őket.Rossz ránézni mennyi melltartóm van,és picik.Persze van pozitív oldala is,mert mivel nagyobb lett,szebb így,így nincs szükségem arra hogy szivacsos melltartókat használjak,ami kitöltötte az űrt :) Mennyire fontos ez a dolog egy férfinek ? Jelenleg van egy fekete,meg egy fehér,meg egy sportmelltartó.
2015. jún. 6. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyan kit érdekel ?!
2015. jún. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
piacon vegyél párat azért. 500ftért már kapsz
2015. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy férfinak fel sem tűnik. Én javarészt vagy sötét ruhákat hordok, van három majdnem egyforma fekete melltartóm. Szerintem ha a páromat megkérdezném, azt mondaná fogalma sincs hány van és azok milyenek. Nem a csomagolás a lényeg.
2015. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

végülis csak párszor mondtál ellent magadnak ebben az 5 sorban.


az a baj vele, hogy akkor mindennap át kell valamelyiket öblíteni, hosszú távon fárasztó lehet.

2015. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nehogy 500 ft-ért vegyél melltartót! :S Inkább legyen kevesebb, de jó minôségû, tartós. 500 ft-os cicifix tapasztalataim szerint nem ilyen. Amúgy valóban nem tûnik fel a pasiknak. Este már gondolom melltartó nélkül bújsz be mellé az ágyba (ahogy én is), illetve hétvégén ha otthon vagyunk, akkor sincs rajtam melltartó..
2015. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Számomra nem megterhelő hogy mosni kell rendszeresen.Ez ami most van,nem 500Ft-os darabok,de azért persze jobban örülnék ha váltogatni tudnám őket.
2015. jún. 6. 10:29
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak kettő van. De nem a méretemben, hanem összesen. A többi már szétment, újra nincs pénzem.

Az 500 Ft-os piacos melltartó meg nem tudom, kire jó... próbálkoztam már párral, de egyik rosszabb, mint a másik. Mondjuk nekem fontos, hogy megfelelő méretű és formájú legyen, amit hordok, nem is értem, hogy képesek sokan úgy mászkálni, hogy pl. hátul a nyakukig csúszik a pánt...

2015. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nekem is kettő van, mert nőtt a mellem. Pénzem nekem sincs, hogy 5-8ezer forintos melltartókat a vegyek... a méretem meg 80G- sehol nem kapni.. Jobb esetben eljutnak az F-ig.. a 85 meg már óriási és igénytelenül áll és még kényelmetlen is. Ez van.. A páromat nem érdekli. :D Az ápoltság fontosabb ;)
2015. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Interferencia ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2015. jún. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Aki nem talál a méretében:

[link]

2015. jún. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!