Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Mit tennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Mit tennétek ha tetszik egy fiú és kiderül hogy a legjobb barátnődnek is? (többi lent)

Figyelt kérdés
tetszik egy fiú és én ezt el is mondtam a barátnőmnek és ő nem merte el mondani hogy neki is tetszik..és próbált vele összehozni is csak hogy én jobban érezzem magamat..de tegnap elmondta nekem h neki is tetszik utána kb 10-re a fiú meg azt mondta h szerelmes belém és h járni akar velem..a barátnőm erre ő azt mondta hogy semmi baj ő a helyembe járna vele meg hogy inkább nem is beszél vele meg ilyenek..de tudom h a barátnőnk ez szarúl esik. + mindhárman egy suliba járunk..(ÉRTELMES VÁLASZOKAT) :)
2014. márc. 22. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Most megtapsztaljátok, hogy milyen az intrapopulációs verseny.
2014. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Volt hasonló velem is, hagytuk a srácot a csudába, inkább nem kockáztattuk a barátságunkat.


De ezt csak te tudhatod.

2014. márc. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de én úgymond összejöttem a sráccal mit mondjak neki h ne bántsam meg annyira??
2014. márc. 22. 09:25
 4/8 anonim ***** válasza:

hasonlóba voltam, bnömnek is tetszet

de végén lassan 2éve együtt vagyok a fiúval

csaj meg egy másik fiúval

2014. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is összejöttem egy fiúval, pár hétre rá megmondta a bnőm, hogy neki is bejött, nem vesztünk össze, még mindig vele járok, neki meg volt egy fiúja, meg pár csaja.
2014. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én elvesztettem a barátnőmet..
2014. márc. 24. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:
nem igazi bnöd akkor!
2014. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utána nap meg azt mondta h átgondolta az egészet és kibékültünk..de én dobtama fiút mert barátnőmet zavarta.
2014. márc. 30. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!