Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves szinglik! Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves szinglik! Mivel foglaljátok le magatokat hétvégén este? Nem hiányzik egy pasi/nő?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 21:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%

Hát, egyszer igen, egyszer nem. Egyébként netezek minden szabadidőmben, néha pedig játszok valamivel.


Kruva szar és unalmas az életem de nem hinném, hogy pont egy nő hiányozna; először magamtól kéne változtatnom.

2015. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Amihez éppen kedvem van,játszom,olvasok könyvet,tanulok vizsgákra,mikor hogy.

Hiányzik,de mivel nem születtem helyesnek így esélyem sincs egy nőnél sem,szóval ennyi.

24/F

2015. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

Egy hete ert veget a kapcsolatom.

Szoval en most csak elvezni tudom kicsit az egyedulletet . :)

2015. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Mivel hetvegen is koran kelek, ezert este alszok. :D


Amugy meg van, ha olyan kedvem van, akkor programot szervezek magamnak, de egyedul is jol el vagyok.

Van, hogy hianyzik,hogy legyen valakim, de majd csak. :)

2015. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Pihenés,alvás,net,vagy bulizás.Ma délután csavarogtam,így most pihenek.Plusz mindig akad kis hétvégi házimunka is.Egyébként nem valaki hiányzik,hanem csak egyvalaki,de ő elég régóta és nagyon.Különben jól ellennék én egyedül is,élvezem sokszor,csak néha kijönnek még a könnyeim miatta.Élem az életem,aztán majd csak lesz ez másképp is.
2015. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez az alapbeállításom. Nem hiányzik senki. Szerintem csak feszélyezne.
2015. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Barátok,net,buli,pasizás... Nem hiányzik egy állandó párkapcsolat.

L20

2015. jún. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Van, hogy hétvégén is dolgozok, vagy szombat vagy vasárnap egész biztos. Szóval marad egy napom amikor vagy összejövünk néhány baráttal vagy nem, ha nem akkor marad a kert a főzés meg a net meg vásárlás.
2015. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Net ,videojáték, mozizás , v haverokkal elmegyek ide oda és nem nem hiányzik egyáltalán.

Pont 2 nap múlva megyünk le a Balcsira egyet bulizni és már a Jurassic World mozizást is beterveztük.


Meg ott a fősuli is bőven van mit csináljak.


26 F

2015. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!