Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen tényleg nem hordtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen tényleg nem hordtak fehérneműt a nők? Pl a Trónok harcában vagy a Vikingekben sincs rajtuk, bár ezek csak sorozatok.

Figyelt kérdés
2015. jún. 6. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg nem. :)
2015. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg volt valami a ruhájuk alatt.
2015. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hordtak.
2015. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


#2, #3: ajanlott olvasmany.

2015. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is olyan rég még nem hordtak fehérneműt a parasztlányok, az tuti. Úgy tudom, még a nagyanyám fiatalkorában sem volt divat, neki is egy fiúgatyát kellett átalakítania, mert őt zavarta a dolog. Ez a 20. század eleje felé volt. Nemrég felmerült bennem, hogy utána kéne néznem, tényleg tipikus volt-e ez akkoriban a parasztságnál... Annyira közel van és annyira alap számunkra a fehérnemű...
2015. jún. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

5: A XX. század elején a nagymamád már felnőtt volt?:-o

Nekem a dédmamám is még csak akkor született!

Hány éves vagy, 80?

2015. jún. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

"Pl a Trónok harcában vagy a Vikingekben sincs rajtuk"

Azt mostanában forgatták, mért ne lenne rajtuk, nem látszik az a filmen. Pl.van, aki forgatáskor beleteszi a zsebébe a szemüvegét, az se látszik a filmen, hogy van a zsebében szemüveg, mobiltelefon, esetleg lakáskulcs.:)

2015. jún. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert csomó olyan jelenet van, hogy a ruhát leveszik, és nincs rajtuk melltartó pl.
2015. jún. 7. 12:51
 9/10 anonim ***** válasza:
#6: Elejének vettem még a huszas éveket is, gondolkodtam a szóhasználaton, de gondoltam, belefér :) 38 éves vagyok. Nagyanyám 70 éves volt, amikor születtem. Az embernek ennél jóval később is születhet unokája, akkor is, ha csak lányai vannak.
2015. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"5: A XX. század elején a nagymamád már felnőtt volt?:-o

Nekem a dédmamám is még csak akkor született!

Hány éves vagy, 80?

"


Nem mindenki 20-30 évesen szül tudtad?

2015. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!