Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hatása lenne a férfi-nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatása lenne a férfi-nő kapcsolatokra, ha léteznének szexi robotnők?

Figyelt kérdés

Az Origón volt egy ilyen cikk: "Mihez kezdene egy szexi robotnővel?"

Szóval ha léteznének olyan kiborgok, robotok, androidok- mindegy hogy nevezzük- amikkel lehet beszélgetni, szexelni stb. Itt van Cameron a "Terminátor – Sarah Connor krónikái"- ból.

[link]

Hogyan hatna ez a férfi- nő kapcsolatokra?



2015. jún. 7. 13:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Az említett cikk után ilyen kommentek jöttek, mint pl.ez:

"Amint valaki összehozza a nőpótlék robotot (elég ha csak szexre jó), az lesz a leggazdagabb ember a világon, billgéc a fasorba nem lesz hozzá.

Mert hogy zajlanak a párkapcsolatok manapság?

Csajok 16-30 évesig az alfa pasikkal dugatják magukat.

Amikor már azoknak nem kellenek, néznek egy bétát aki felneveli az alfa pasitól összejött gyereküket.

Béta pasi belemegy, mert 3x évesen kínzó pinahiányt érez.

De nem kap így se több puncit, mert a neje már kiélte magát fiatalon és nen gerjed az aputestre, ha a második pasi mégis sokat pattogna, viszi a csaj a lakást is.

Viszont ha lenne dugható robot, azokkal ellennének a pasik 30 felett, és mellette foglalkozhatnának a hobbijukkal, nem kellene a fiatalságát másnak adó megcsúnyult meghízott vérszívó nejük igényeivel foglalkozni. :) "

2015. jún. 7. 13:53
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Az idezett kommentelo egy megkeseredett idiota, akinek fogalma sincs a nokrol.

Amugy attol fugg, hogy az a robot mit tud? Mert ha csak szepek es ennyi, az nem konkurencia nekunk, noknek, hiszen egy parkapcsolatot nem lehet helyettesiteni egy szep jatekbabaval, a kapcsolat a ferfiaknak sem csak arrol szol, hogy vegre kedvukre d.ghatnak. Ha szemelyiseguk is lenne, az mar mas kerdes, de ugye ha szemelyisege van, akkor meg pont nincs garancia arra, hogy a pont a nohianyos Kovacs Jozsival jonnek ossze.

2015. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nőne a perverzek száma, mert a robotnál nincs gát, mint egy élő embernél, a robottal bármit, bármikor, akárhányszor meg lehet tenni. Ez tovább fokozná a szakadékot azok között, akik élő emberrel tudnak párkapcsolatot létesíteni és azok között, akiknek nehézségeik vannak ebben. Tartok tőle, hogy az erőszakos cselekményekre is rossz hatással lenne. Mivel a robotok valószínűleg drágák lesznek, így lehet, hogy kölcsönzők lesznek vagy többen vesznek egyet. A prostik mindennél drágábbak lesznek, de kevesebbre lesz szükség. Míg a prosti visszautasíthat egy szemmel láthatóan beteg kuncsaftot, a robot nem, így utóbbiak minden elővigyázatosság ellenére is fertőzéseket terjeszthetnek majd.
2015. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Én nőként kimondottan örülnék neki!

Ezzel ugyanis teljesen eltűnnének a "párkapcsolati piacról" azok a kötődésre képtelen, a nőket szexuális tárgynak tekintő férfiak, akikkel épeszű nő egyébként sem tud mit kezdeni. Az ő igényeiket maximálisan kielégítenék a robotok. Biztos, hogy komoly igény lenne rájuk, hiszen egy csomó olyan férfi (és nő!) van, aki idomítani, "programozni" szeretné a párját a saját igényeinek megfelelően.


A valódi társas kapcsolatra vágyóknak pedig innentől kezdve nem kellene felesleges köröket futni, hanem nyugodtan ismerkedhetnének egymással.

2015. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%

A nőknek lenne rossz,de nem baj legalább megtapasztalnák milyen az,amit ők is csinálnak a férfiak nagy részével manapság.Nem lenne szükségünk nőkre,és viszontlátásra.

Jó lenne számomra,és támogatom is az ötletet.

2015. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Azt hiszem, nincs igazad, kedves utolsó. Ragyogó az okfejtésed, de szerintem sántít. 40 éve valaki azt mondta nekem, az ember olyan, mint a víz; mindig a könnyebb utat választja. Ha axiómának fogadjuk ezt el, akkor senki sem fog bajlódni a nőkkel, a másik nem megismerésével. A robot lenne a trend, és végleg elhalnának a társas kapcsolatok.
2015. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Ha lenne ilyen csak 'szexi robotférfiként' akkor tuti, hogy megvenném. De aztán elgondolkodnék, hogy milyen lelki károkat tud okozni egy ilyen robot. És talán a férfiak sem tudnának utána rendes kapcsolatot kialakítani. Viszont tuti, hogy szétszerelném otthon és megnézném miként működik, majd jó pénzen eladnám. :D De ez csak az én véleményem. Amúgy Asimov-ot olvass Kérdező! Ott volt egy novella, amiben lehetett kapni úgy nevezett segéd férfi robotot, aki a ház körüli munkákban és mindenben segít és odafigyel. A történetben a nő annyira megszerette a törődő robotot, hogy megijedt az érzéseitől és összetört érzelmileg. A robotot elvitték a háztól.
2015. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A Black Mirror című sorozat egyik részében volt egy ilyen szituáció, csak fordítva. A férfi halt meg és a nő vett egy robotot ami olyan volt mint a pasi. Elég érdekes volt, érdemes megnézni
2015. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem mindenki jól járna vele:) a nők,- mert nem kéne a nekik nem szimpatikus, csúnya srácokat kikosarazniuk. Minekünk, srácoknak, meg végre volna társunk.

Én, mondjuk, egy romantikus, cukimuki robotcsajszinak nagyon örülnék, nem gond ha nem szexi;) nprmális legyen

2015. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

*normális legyen, és szeressen.

Bocs a végét el rontottam:)

2015. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!