Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ez csak szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez csak szerintem nagyon visszataszító?

Figyelt kérdés

randizgatok egy lánnyal és pl. azt mondom neki, szép a szeme. Erre válasz: tudom.

Máskor elsétálunk egy kirakat előtt és konkrétan magát bámulja..

csinálnánk egy közös képet és olyanokat mond, hogy: hú milyen szép vagyok ezen


2015. jún. 7. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit beképzeltnek hat, attól függ, hogy poénból mondja-e, vagy tényleg beképzelt.
2015. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ocala ***** válasza:

Ettöl elég hamar hányingerem lenne...

21/F

2015. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Valószínűleg nagyon beképzelt lehet...

Hagyd ott a fenébe.Illetve úgy értem,hogy ne törődj vele,ne is keresd se neten,se telefonon,ha tényleg fontos vagy neki,akkor fog idővel keresni.Ha mégsem,akkor meg annyit is ér... :D

(Lépj tovább és keress normálisabbat.)

2015. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki tisztában van a saját értékeivel, az még nem beképzeltség. Csak az alacsony önértékelésű emberek számára visszatetsző.

Nyilván vannak fokozatok, de ha valaki csinos, miért ne lehetne büszke erre? Jobb lenne, ha megdicsérnéd a szemét, és azt mondaná, hogy nem igaz, szerinte ronda? Vagy ha minden képet rejtegetne, mert szerinte pocsékul néz ki rajtuk? Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen hozzáállás még idegesítőbb hosszú távon.

2015. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az nekem tetszik ha egy nőnek helyén van az önértékelése. Abból van a baj, ha ez az egyetlen fontos dolog neki. Az nagyon gyorsan unalmas lesz.
2015. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MolotovPunk ***** válasza:

Életem során már volt jó néhány barátnőm.Köztük ilyen is,mint a kérdezőé.Tehát van e téren is élet tapasztalatom.

Ezért írtam neki erre egy fentebbi választ.

Aki állandóan dicsérgeti saját magát,milyen jó az nálam is hamar unalmas lesz.(Hiába csinos.)

A másik dolog az,hogy ha még az ágyban sem jó,akkor az már ciki...

2015. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megsúgom, a legtöbb lány a kirakatban magát nézi.


Bókot "tudom"-al fogadni kissé bunkóság szerintem. Nekem ebben ez a legvisszatetszőbb.


Fényképen ne is haragudj, de mindenki saját magára kíváncsi. Csak ő ezt hangosan ki is mondja. Szoktam barátnőkkel fényképezkedni, egyikünk se különösen felszínes vagy öntelt, de akkor kér bármelyikünk is új képet, ha a már meglévőn nem tetszik valaki magának, és tök mindegy, a többiek hogy sikerültek, ha a szemlélőnek tetszik saját maga, akkor onnantól kezdve az "jó képnek" számít. Ez még gyerekkoromban is így volt, senkit nem érdekel valami random emberke a fényképen, saját magát akarja szépnek látni rajta. Mindenki. Ezt te sem tagadhatod.

2015. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan mondja. Vagy komolyan gondolja, vagy poénkodik, kissé gúnyosan. Te látod a reakcióját, simán el lehet dönteni, hogy egy beképzelt majom vagy egy humoros lány.
2015. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
XD Aranyos. És ha én is szépnek tartom, akkor legalább az már egy közös pont :D De most komolyan, ha más gond nincs a jellemével, nem önző, egoista, akkor nem a világ vége, hogy szépnek tartja magát és fel is vállalja. Sokkal jobb, mintha tele lenne komplexusokkal, megfelelési kényszerrel, testképzavarral.
2015. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!