Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alabbi esetben a no jatszot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alabbi esetben a no jatszotta a szuzet, vagy a pasi volt bunko? Velemenyeket kerek

Figyelt kérdés

27 no- 33 ferfi felallas. Kb ket hete volt elso tali, azota napi szinten beszelgettek telefonon, elvoltak, stb. A pasi felhivja a not, hogy egy fel ora mulva erte megy, elviszi haza a kozeli varosba, filmeznek, pihengetnek, aztan visszaviszi. Igy is tortenik, elvannak, minden ok, amig kisse kozel kerulnek egymashoz, de a no kozli, hogy ennek meg nincs itt az ideje, alig 2 het utan. A pasi kisse idegesen ugyan, de tudomasul veszi. Kesobb ejfel korul a no jelzi, hogy ideje hazavinnie, erre a pasi megprobalja rabeszelni, hogy aludjon nala, mert semmi kedve most autokazni, majd reggel hazaviszi. A no hajthatatlan, mire a pasi: "Oke hazaviszlek, de legyen vilagos, hogy akkor tobbe nem foglak keresni" A no persze igy csakazertis haza akar menni, mire a pasi: "Akkor felhivom egy haverom, hogy vigyen teged haza."

Vegul hazavitte o maga, masnap a lany ir egy smst: "Kicsit sajnalom, hogy rosszul sikerult a tegnap este", mire a valasz: "Felejtsd el"


2015. jún. 8. 12:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Jártak vagy nem jártak?
2015. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ket hete ismertek egymast. Az mar jaras??
2015. jún. 8. 12:10
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem akarom, hogy megegyen az oroszlán nem megyek be a ketrecébe.
2015. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Egy 27 éves felnőtt nő tudhatná, hogy nem megyünk fel egy férfi lakására, ha nem akarunk lefeküdni vele.


Persze a pasi elég nyomulós volt, hogy fél óra múlva ott vagyok stb.. De igazából elmondta, hogy hazavinné, ott lennének, ami egyenlő azzal, hogy az ágyába hívta.


Ezen a ponton nyugodtan meg lehetett volna mondani, hogy még nem akarsz felmenni hozzá, de szívesen találkozol vele.


Szóval szerintem ezt te cseszted el. És ne nevezd már magad lánynak..

2015. jún. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 SprintElek ***** válasza:
100%
3-mas válaszoló véleményét támogatom.
2015. jún. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

A nőnek minden joga megvan hozzá, hogy 2 hét ismerettség után ne akarjon szexelni a pasival..

A pasi meg ezt nem volt képes normálisan kezelni.

2015. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

#6 Minden joga megvolt hozzá, persze. Akkor viszont ne menjen fel egy felnőtt férfi lakására.


Nem 16 éves kölykökről van szó, hanem felnőtt emberekről.


Ha nem akarok valakivel lefeküdni, akkor nem megyek fel a lakására, hogy ott kettesben legyünk.

2015. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
A pasi szexre ment, a nő meg majdnem besétált a csapdába, de lehetett volna annyi esze ennyi idősen, hogy átlát a szitán. Én csak olyan férfi lakására megyek fel ilyen bátran, akit elég jól ismerek, megbízom benne, és vagy tudom, hogy nem fog csinálni semmit, vagy nekem sem lenne ellenemre, ha több is történne adot esetben.
2015. jún. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
A férfi volt a bunkó. Megígérte, hogy hazaviszi, aztán utána meg már semmi kedve autókázni... A nő helyében nem írtam volna másnap smst neki, az is biztos.
2015. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy le volt szogezve, hogy nem tortenik semmi,a mit a no nem akar.
2015. jún. 8. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!