Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok véleményeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok véleményeket légyszi! Ha egy pasi azt mondja, hogy még pár hétig távol lesz tőlem, át akarja gondolni a kapcsolatunkat, mit jelent?

Figyelt kérdés
Neki van más, de nem szereti, fél viszont lépni, hogy mért, nem tudja megmondani. Azt mondja sokat jelentek neki. Elment pár hétre és azt mondta átgondolja a dolgokat. Szokott írni sms-t, stb. Viszont én ált. kérdezgetem válasz sms-ben, hogy nem is hiányzom neki, stb? Erre nem ír. Ő azt szokta mondani az ilyenekre, nem akar veszekedni, de fontos vagyok neki.
2009. szept. 9. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajna mást nem tudsz csinálni, mint kivárod azt az időt. Ilynekor arra gondolok, hogy már nem akarja igazán a kapcsolatot. Remélem nem így lesz.
2009. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kezdesz egy olyan pasival akinek van valakije?

Nem félsz, hogy veled is ugyanezt fogja csinálni, mint a jelenlegivel?

Amúgy meg miért nem írja, hogy hiányzol neki, ha azt tudja mondani, hogy fontos vagy neki?

2009. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz azon, hogy a saját viselkedésben talált-e vmilyen problémát, pl. féltékenység, hiszti...stb. Valami oka biztosan van, ha gondolkodnia kell a kettőtök kapcsolatán. Írod, hogy van láthatáron egy másik lány, akit nem szeret, akkor miért van? Próbáltátok közösen megbeszélni a dolgaitokat? Kinek mi az, ami tetszik, és mi az, ami nem? Mennyi ideje jártok? Ha fontos lennél neki, akkor nem próbálkozik másnál. Nem kellene hívnod/sms-ezned pár napig, ha hiányzol, jelentkezni fog, ha nem el kellene felejtened.Tudom, hogy ez nem könnyű, de én nem várnám meg azt az sms-t, melyben szakít velem. Sajnálom, hogy csalódás ért!
2009. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Érzésem szerint ez tipikus példája annak, amikor egy férfi két vasat tart a tűzben (vagy stílszerűbben fogalmazva: egy vasat tart két tűzben) Azért "fél" lépni, mert a két lány - és járulékos alkatrészeik - több, mint az egy, és egyiket sem akarja elveszíteni (de aligha a belső értékeitek miatt).

Ez így nagyon kényelmes, hogy neked azt mondja: igazából nem szereti a barátnőjét, fontos vagy neki stb., de "nem akar veszekedni" (magyarul hagyd őt békén, amikor éppen nem kíván meg; ezért nem ír vissza, mert esze ágában sincs komolyan összejönni veled). A barátnőjét meg alkalmasint éppen az ellenkezőjével hülyíti: veled nincs semmi komoly kapcsolata, csak haverok vagytok, őt szereti stb. Sajnos ez így működik: a férfiak általában szeretnek háremet gyűjteni maguk köré, a nők viszont teljes mértékben birtokolni akarják a férfit. Szóval szerintem lépj ki ebből a másodhegedűs szerepből, mert neked itt gyaníthatóan nem terem babér. Megpróbálni a fiút elhódítani szerintem nem sok értelme van, mivel az általad leírtak alapján valószínűleg eléggé ragaszkodik a barátnőjéhez (ez az "átgondolom a dolgot" egy nagy vaker duma), te meg csak a fent leírtak miatt kellesz neki. Hagyd faképnél (attól legalább sérül egy kicsit az egója), és keress egy kedves, rendes fiút, aki tényleg csak téged fog szeretni (hidd el, akad ilyen is). Üdv! Zsoel (26)

2009. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Itt is az a helyzet, hogy biztosat a bizonytalanért. Én folyamat szekálom, hogy mikor tud már dönteni, mert így mindenkinek rossz. Igaza van az utolsó hozzászólónak, hogy nem kéne írnom neki pár napig, véglis tegnap sem írtam és ő rámírt. Csak hiányoltam azt, hogy kedveseket írjon. Én értem, hogy folyamat melózik, megy, stb. csak nekem több kell. :(. Ő azt mondta, még amikor folyamat együtt voltunk, hogy velem akar lenni, még szex nélkül is, mert velem érzi legjobban magát. De akkor mért nem tud lépni? /erre azt mondta, ha nem veszekednék folyton, lehet már tudott volna.../
2009. szept. 9. 11:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Zsoel! Az egész egy barátságból indult, és "sajnos" ez lett. Nem csak a szex miatt van velem, ezt biztosan tudom... főleg, hogy ha veszekszünk, egyikünknek sincs kedve... amúgy 24 órából 10-et min. együtt vagyunk és komolyan mondom, senkivel sem voltunk így meg. Egyikünk sem :S
2009. szept. 9. 11:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd: egy ötsoros kis beírásból nehéz messzemenő következtetéseket levonni; én leírtam, ami elsőnek eszembe jutott. VÉLEMÉNYEKET kértél, nemde? Ennek ellenére tudomásul vettem, amit nekem címeztél, és nem tartom kizártnak, hogy a fiú komolyan gondolta, amit mondott. Ebben az esetben viszont ha azt mondja, hogy még pár hétig távol lesz tőled, mert át akarja gondolni a kapcsolatotokat, akkor az azt jelenti: még pár hétig távol lesz tőled, mert át akarja gondolni a kapcsolatotokat. Ez is egy lehetőség, és akkor nincs miről beszélni: várj türelemmel. Üdv! Zsoel (26)
2009. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jólvan. Köszi! :)
2009. szept. 9. 12:03
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem keresném pár napig. Aztán felhívnám, és igen vagy nem válasz elé állítanám. (igen esetén a másik nővel MINDEN kapcsolatot meg kell szakítania)
2009. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
szerintem egyszerűen nem meri megmondani, hogy ennyi volt. Neki kényelmes lenne ha te mondanád, hogy vége.
2009. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!