Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz rólam? L

Figyelt kérdés

Átlagosan szép, természetes lány vagyok. Derékig érő festetlen haj, kislányos arc, nagyon kevés smink. Egyszerűen szoktam öltözködni az alakomnak és az időjárásnak megfelelően.

Mások véleményei rólam: közvetlen, kedves, pozitív kisugárzású, kislányos, jó humorú, csendes

A művészetektől az elméleti fizikáig minden érdekel.

Zenei stílusokból azokat kedvelem, amikben sok a tiszta hang, a lágyabb poptól a darkwave ambientig.

Ami boldoggá tesz: tiszta kék ég nyári napokon, véget nem érő víz látványa (tenger, tó, a lényeg, hogy ahol nem látszik a túlpart), tiszta hangok a zenében, apró véletlenek, addig aludni, ameddig jólesik, frissen hullott hó látványa az utcai lámpák alatt, pillangók


Hogy miért van szükségem a véleményekre, azt idővel elmondom.


Köszönettel, egy 22 éves lány


2015. jún. 8. 16:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem aranyos lehetsz, nekem szimpatikusnak tűnsz, kár hogy kevés ilyen gondolkodású lány van mostanság
2015. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
22/f lemaradt
2015. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem ismerlek.
2015. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
En elkeru;nelek messzire :/ szamomra te tul inteligens vagy...
2015. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Aranyos lánynak tűnsz így elsőre a leírás alapján.
2015. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanilyen vagyok, csak nem átlagosan szép, hanem csúnya. Te fogsz kapni leveleket, én soha. A férfiaknak úgyis a külső az elsődleges, lényegtelen, hogy egyébként milyen sokszínű az érdeklődésed, vagy hogy mennyire vagy intelligens. Tapasztalat :)
2015. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%
Vonzo teremtes lehetsz. Romlatlan, gyermeki bájjal.
2015. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

" férfiaknak úgyis a külső az elsődleges, lényegtelen, hogy egyébként milyen sokszínű az érdeklődésed, vagy hogy mennyire vagy intelligens. ű"


Tévedsz.


Ha meg tapasztalat akkor pár prolit fogtál ki magadnak.

2015. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
8.: nem fogtam én ki senkit, pont ez a lényeg
2015. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
azt gondolom, hogy nem kedvellek, mint mindenki mást sem, aki csak a jó tulajdonságait hangsúlyozza ki. miközben a rosszak sokkal fontosabbak. csak jók alapján nem lehet senkiről valamire használható véleményt alkotni.
2015. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!