Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz rólam? L

Figyelt kérdés

Átlagosan szép, természetes lány vagyok. Derékig érő festetlen haj, kislányos arc, nagyon kevés smink. Egyszerűen szoktam öltözködni az alakomnak és az időjárásnak megfelelően.

Mások véleményei rólam: közvetlen, kedves, pozitív kisugárzású, kislányos, jó humorú, csendes

A művészetektől az elméleti fizikáig minden érdekel.

Zenei stílusokból azokat kedvelem, amikben sok a tiszta hang, a lágyabb poptól a darkwave ambientig.

Ami boldoggá tesz: tiszta kék ég nyári napokon, véget nem érő víz látványa (tenger, tó, a lényeg, hogy ahol nem látszik a túlpart), tiszta hangok a zenében, apró véletlenek, addig aludni, ameddig jólesik, frissen hullott hó látványa az utcai lámpák alatt, pillangók


Hogy miért van szükségem a véleményekre, azt idővel elmondom.


Köszönettel, egy 22 éves lány


2015. jún. 8. 16:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Elmondhatnál még magadról pár dolgot, pl mit tanulsz/dolgozol.


Mindenesetre ennyiből. Az nálam mindenképp előny, hogy nem használsz sok sminket.

Szimpatikus vagy.A leírás alapján olyan ember, akit érdemes megismerni.


Gondolom az lehet a gond, hogy nem volt még igazán komoly párkapcsolatod?

2015. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Majd elmondom idővel :P


Ki az, aki reklámozza a rossztulajdonságait?

Azok attól függnek, kivel vagyok egy légtérben. Van, aki kihoz belőlem mindent, van aki semmit.


Tolmács szerettem volna lenni eredetileg, mivel tehetségem van a nyelvekhez. Most viszont pincérnő vagyok, imádom a munkám, néha hobbiból fordítok.

2015. jún. 8. 16:28
 13/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk ja, az látszik, hogy a jótulajdonságaidat szépen ki tudod domborítani, de gondolom nem véletlenül lógsz az oldalon :DD
2015. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
50%

semmit,mit gondolnék ugyan? ez édes kevés,meg ezek a szövegek:

szereted az utcai lámpák alatt a frissen hullott havat?

oszt hova üljek? :D


én meg szeretem az eperfagyit tölcsérrel,kérsz ?

2015. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Mit gondolsz, miért lógok itt? Csak érdekel, aztán elmondom, talált e
2015. jún. 8. 16:30
 16/26 A kérdező kommentje:
Az epreset én is, de pohárból szoktam enni :)
2015. jún. 8. 16:31
 17/26 anonim ***** válasza:
96%
Uncsi vagy. Senki sem fog itt várni, hogy majd elárulod a nagy titkot, miért vagy itt :D Csak annyit látok a kérdésedből, hogy álszerény vagy, mások előtt kis csendeske, de egyébként magadban nárcisztikus
2015. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
58%

Nyugi csajszi,nincs veled gond,aki szerint meg igen,azokat kulázd le magasról.Te így vagy jó.Nem unatkoznánk egymás mellett.Színes egyéniség vagy a leírtak alapján.

21/F

2015. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Romantikus vagy, élvezed az élet apró örömeit, boldogságot lelsz a természetben és nem csak annyit jelent neked, hogy együtt kell élni vele.


Udvariasság is szorult beléd, ami hiánycikk.


Bárki értékelni tud téged, aki az élethez felnőttként áll hozzá.


Az sosem lehet unalmas, akit rengeteg téma érdekel, főleg akkor, ha valakivel meg tudja beszélni, tud egy kicsit vitázni.

2015. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 opened paradise ***** válasza:
48%

Oké,hogy festetlen,de milyen színű?


Aranyos a leírás,de azért megnézném,hogy ez milyen a valóságban,illetve mik jönnek még hozzá.

2015. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!