Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az ideális női alak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális női alak? Mutassatok képet!

Figyelt kérdés
Férfiak és nők vèleményére is kiváncsi vagyok
2015. jún. 8. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Hát basszus nem merek linkelni mert leszavaznának, és nemrég lettem 80%-os és ez nagyon jól mutat. Maximum lül
2015. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Estienne ***** válasza:
78%

Ez eléggé szubjektív, de nekem ez jön be legjobban:


[link]

2015. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
2015. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
2015. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 3-as válaszolóé tetszik.
2015. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
2015. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hú de komoly az utolsó kép. Ilyen puncit szeretnék :( amúgy nekem kim kardashian az álom alak. Làny vagyok :)
2015. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az alak nem annyira fontos nekem, semmilyen szélsőség nem tetszik, kb ennyi a kritériumom ilyen szempontból. Legyen arányos, kedves arcú, és egyedi(ez lehet kék haj, vagy nem megszokott ruha is, mindegy, csak legyen valami, amiben teljesen eltér az átlagtól külsőleg).
2015. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!