Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszállottja lettem, beleőrül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszállottja lettem, beleőrülök, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal fél éve vagyunk együtt, volt okom a féltékenységre, most már annyira nincs, viszont úgy érzem, a megszállottja lettem..megszállottan próbálom feltörni a facebookját, nem azért mert nem bízom benne, hanem mert nagyon érdekel, mit ír rólam..mert sokszor veszekszünk, viszont nagyon szeretjük egymást, nagyon ragaszkodunk, szakítást nem bírtuk fél napnál tovább sosem.

Ma este rámjött egy olyan kényszer, hogy belépjek a facebookjába, csakhogy nem tudok és annyira nem is tudom, miért akarok, de teljesen ki vagyok bukva, rosszul vagyok, undorodom magamtól, hogy ezt teszem, de annyira kényszert érzek, hogy elviselni sem bírom, sírok remegek..Kb 1 hónapja kitaláltam a jelszavát, nem zavarta én meg belépegettem, de tegnap összevesztünk és megváltoztatta(már kibékültünk).NEM attól tartok, hogy megcsal, hanem csak kínzóan tudni akarom, mit írt rólam tegnap...tudom, ez undorító és beteges de megőrülök...( segítsetek,kérlek!!!! :(

18/L

párom 20/F



2015. jún. 9. 02:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%
Sokat foglalkozom sorskorrekcióval 12 éve már, és vannak olyan dolgok, késztetések, érzelmek, amik nem ebből a szituációból keletkeznek, hanem egy távoli, régebbi sérelemből adódik ez a kínzó érzés, de ez a szituáció hívta elő. Meg lehetne találni az eredeti sérelmet, és azt orvosolva többé nem fog aktiválódni.
2015. jún. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

1-es.

Miről beszélsz? Nem értem pontosan, fejtsd ki kérlek.


Nem bízol benne? Ha bíznál, nem azon görcsölnél, hogy miket ír rólad másoknak.

Ezek szerint nem vagy biztos a párodban, mármint az érzéseiben, különben nem izgatna mit ír rólad embereknek.

Ezen tessék gondolkodni.

2015. jún. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

2: Nem indokolja ez a szitu az ilyen erős kínzó érzéseket, mint amiket itt átél a Kérdező. Ezért ezek máshonnan származnak. Nem a saját életéből többnyire, hanem vagy a saját előző/párhuzamos életéből, vagy a felmenői, családtagjai életéből (transzgenerációs ok), amikor nagyon is komoly konfliktus, tragédia történt, olyan erős, amihez ezek az erős kínzó érzések tartoztak. Ő pedig átvette. "Áthallás" máshonnan. A mostani szitu emlékezteti a Kérdező idegrendszerét a "régi" konfliktusra, és társítja a mostani szituációhoz.

A szituáció hasonló, ez hívta elő a "múltban" valahol létező lezáratlan élményt, de közel sem okozhat ekkora szenvedést, hiszen a leírt helyzetben nincsen semmiféle nagy veszteség, sérelem, baj, tragédia.

2015. jún. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
A családomban voltak és vannak problémák sajnos, nekem meg önértékelési problémáim vannak, barátom sokkal jobb nálam és hiába mondja, hogy én vagyok a legjobb,legaranyosabb, legszebb.. nem hiszem el..vagyis elhiszem neki, hogy így lát, elhiszem, hogy szerelmes és tudom, hogy képtelen lenne jelenleg megcsalni vagy mással flörtölni, de kínoznak olyan gondolatok, hogy "de mi van ha.." mi van, ha egyszercsak elmúlik neki, vagy mi van, ha nem is mond igazat és nem tetszik neki a külsőmön valami..:( én nagyon szégyellem is magam a facebookos belépések miatt, mert tényleg most semmi gond nincs a kapcsolatunkkal, mégis olyan szintű tragédiaként élem meg a jó dolgokat is..nem tudom mi van velem..:(
2015. jún. 9. 05:10
 5/33 A kérdező kommentje:
És furcsa, de sokszor érzek elégedettséget, ha veszekszünk vagy ha pl beléptem a facebookjába és valami számomra felzaklatót találtam(másnak nem hiszem, hogy az lenne).De ez nem csak a kapcsolatban van így.Mintha lelki elégedettséget, szórakoztatást okozna ami egyben megőrjít.Hogy vajon veszekedés után mit írhatott a barátainak rólam, hogy felsorolta e csúnyán nekik a rossz tulajdonságaimat..vagy hogy van e baja a külsőmmel mert arra nagyon érzékeny vagyok :/
2015. jún. 9. 05:19
 6/33 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túlmisztifikálni : az önbizalmad egyenlő a nullával,nagy semminek érzed magad.Ha ezt tovább folytatod,úgy otthagy mint a huzat,de a következő se fog másként tenni,mert normális ember ezt nem viseli el.A másik,hogy mi alapon akarsz személyes dolgokban kutakodni,jelszavakat megtudni ? Ha veled ezt csinálnák,mit szólnál hozzá ? Én egyszer láttam volna meg hogy valaki kutakodik nálam,addig tartott volna a kapcsolat.Ugyanez a telefonnal.Menj pszichomókushoz.
2015. jún. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Te is érzed és meg is fogalmazod, ez már túlzás és enyhén beteges is, ha ideiglenesből átcsap majd hosszú hetekig/hónapokig tartó önmarcangolásba. Mi csak ennek felismerésében segíthettünk volna, de erre magadtól is rájöttél már.


Nem lehet mindent irányítani, akár beleavatkozva, akár csak kilesve, kinyomozgatva. NE tedd tönkre a kapcsolatod ezzel.

2015. jún. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Bence_ ***** válasza:

Féltékenység önbizalom hiányból fakad.

Képtelen vagy elhinni, hogy megfelelő vagy a párod számára.

Ha boldog kapcsolatot szeretnél akkor kezdj el magadon dolgozni.

2015. jún. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Az egyes jol beszel. Ez bizony duplex eltolodas lesz, Bert Hellinger dolgozta ki ezt. El kene menned egy Hellinger-fele csaladallitasra, lehetseges, hogy atvetted valmelyik felmenoid megoldatlan problemait. Amig egy csaladban egy generacioban nincs feloldva egy sulyos konfliktus, a fiatalabb, tovabbi generacioban felbukkan az, mert megoldasra var. Blokk van benned, ezt kene kikutatni, majd feloldani ezzel a technikaval, illetve pszichoanalizissel is...
2015. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Sajnos néha olyan erővel tör rám, hogy a legkevésbé sem érdekel, hogy elhagyhat emiatt, sőt élvezem(!!!)de próbálok magamon uralkodni, mert fordított esetben én is kiakadnék, ha párom csinálná ezt velem.. :/ köszi a válaszokat
2015. jún. 9. 12:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!