Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gyakori az, hogy a lanyoknak a vekonyabb pasik tetszenek?

Figyelt kérdés

En speciel lany vagyok, de en nem tudom elkepzelni azt, hogy nekem vekonyabb pasi tetszedjen.

Nem azt mondom, hogy a kigyurt , izompacsirtakra bukom, de szeretem ha egy pasi testes, meg ha kis pocakja is van, de legyen szeles, ferfias.


2015. jún. 9. 08:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező te pocakos férfi vagy? 😂


A 60 kilós pasik a trendik most de csak a fiatal lányoknál. Kb 20 éves korig, utána meg a fitnesz albérlők a nyerőek!


Macis pasi nem kell senkinek max a mesében .

2015. jún. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mostani barátom nagyon vékony és magas, pedig nekem abszolút nem ez az ideálom (mondjuk a pocaktól undorodom, jobb így :D), a személyiségével varázsolt el , nem a testével .
2015. jún. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, mostmár a teste is tetszik. Meg az is, hogy szőrös.
2015. jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Én férfi vagyok. 196cm 130kiló. Van pocakom is rendesen. A férfiasságom is nagy ehhez mérten. Bár 100 kilót emelek a fejem fölé bármikor. Mindenem szőrös. Még a hátam is meg a fenekem is. De hát nem ez a férfias? Hanem a kis vékony csont kollekció srácok? És ezek védik meg a nőket? Ezek a férfiak? Én bokszoltam de egy 60kilós súlycsoportú srácokat ha csak megfújtam már feküdtek. Ezeknek a nőknek jobbak a fiúcskák?
2015. jún. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, és egyszer a főnökasszony megjegyezte egy bulin az egyik munkatársamnak, hogy lehet egy férfinak pocakja csak akkor ne legyenek kólásüveg vállai. Ugyanis szegénynek a pocakja férfias, a vállai meg nyeszlettek. Szóval ebből annyit tanultam, hogy az összkép az ami leginkább számít.
2015. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gyakori,inkább lenézik őket,és kinevetik.

Én vékony vagyok,és magas ehhez,és levegőnek néznek a nők,mintha ott sem lennék...

2015. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Gőzöm nincs milyen gyakori, de nekem csak a gizda pasik tetszenek. Meg még az enyhébben izmos/sportos. De aki direkt izomra gyúr, az számomra visszataszító. A mackókról meg inkább nem tennék említést.

37N

2015. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Én is voltam vékony és lehet rajta változtatni. pl. kondival.

A saját tapasztalatom: voltam nagyon sovány is, majd hízókúráztam és most testesebb vagyok.

Sokkal jobban vonzom a nőket így testesen. (izmosan) Sokat szélesedtek a vállaim a konditól. Sokszor ha szembejön egy lány, látom a tekintetén, hogy esztétikusnak tartja. Néha ha kicsit felszaladok a tömegeléssel, látom, hogy sok nő teljesen indokolatlanul még félelmetesnek is tartja, vagy ha először lát olyan mintha egy pillanatra meghökkenne. De nem állítom, hogy minden nőnek ez tetszik, vagy ez lenne az elsődleges szempont, inkább csak jó pont némelyiknél. Egy férfinak inkább ékessége a széles váll, mint egy emós vagy valamilyen papagály frizura amit sok mai nyeszlett tini helyez előtérbe.

2015. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
7-es Én írtam a 4-est. Akkor én nem jönnék be neked. Pedig én hatalmas vagyok ám. Nagy macis. Én fiatalabb koromban sem voltam kicsi. Mindig sportoltam. Úsztam. Bokszoltam. Már az iskolában is mindenkinél magasabb és súlyosabb voltam. De azt hittem ez a férfias. Nem is mert senki szembe kerülni velem se lány se fiú. Bár nem kellett mutogatnom az erőmet. Én úgy gondoltam egy nagyobb több izommal rendelkező férfi aki már genetikailag sem kicsi az férfiasabb.
2015. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Vékony alatt soványat értesz vagy olyat, aki nem túlsúlyos, de nem is feltétlenül sovány?

Nekem az átlag jön be, se sovány, se kövér, én ismerem mindkét végletet, én sovány voltam, anyukám a kövérséggel harcol, mindkettőnek elég súlyos hátrányai lehetnek az egészségre nézve. Én teszek azért, hogy benne maradjak egy normál tartományban, és nem akarom halmozni, ha gyerekem lesz egyszer, ezért jobban szeretném, ha a párom nem adna tovább ilyen szélsőséges alkatra való hajlamot. Persze még így is megtörténhet, de reménykedem benne, hogy ha ő nem tartozik szélsőséges tartományba, kisebb eséllyel örökítjük tovább. Illetve engem nem is vonz a szélsőséges testalkat, pont mivel tudom, mennyi egészségügyi gond van vele, én sem érzem magam úgy vonzónak, ezért teszek azért, hogy normál alkatom legyen, ezért mozgok rendszeresen, ezért alakítottam az étrendemen, viszont ha abbahagynám, visszaesnék szélsőségbe.

2015. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!