Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok leszakadni az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok leszakadni az exem facebook-olaláról, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Természetesen kitoroltem, de nála minden publikus, látom h kivel kavar épp, nagyon rossz. Le is tiltottam már többször, de utána mindig feloldom, hogy láthassam. Ráadásul ez már több, mint egy éve megy így.

Magamat nem tudom törölni, mert a tanfolyamhoz amit végzek, ott van fórum és a munkahelyemről is sok adat, és mindenki itt ér el.


Ez így nem mehet, tudom hü.lye és szánalmas vagyok de mégis hogy hagyjam abba? ki volt/van hasonló helyzetbe?



2015. jún. 9. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, randizz másokkal, tereld el a figyelmed más emberekre! Ideje!
2015. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne fizesd be a net szamlajat, de hihetetlen h nem tudsz leszakadni rola.
2015. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es: Próbálok mindent, ismerkedek, nem utasítok vissza randit, sportolok, lefoglalom magam, de ezt senkinek sem merem elárulni, olyan gáz, pedig amúgy nem érdekelek a közösségi oldalak!
2015. jún. 9. 11:31
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es: Kösz, de net nélkül se dolgozni, se tanulni nem tudnék, és igen le is írtam h én is ennek érzem, de segítsetek ne ítélkezzetek kérlek!
2015. jún. 9. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha nem akarnál görcsösen elszakadni tőle, hanem elengednéd, akkor könnyebben menne. Folyton el akarod fojtani az érzéseidet, azok meg folyton kitörnek. Ne úgy nézd, hogy hülye és szánalmas vagy, hanem engedd meg magadnak, hogy igen ez még mindig fáj, bőgd ki magadból. Másokat is megvisel a szakítás, ettől még nem szánalmasak, sőt. Ez mutatja, hogy mennyire kötődtek valamikor a párjukhoz.
2015. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mumusan ***** válasza:
5-snek a tanácsát megfogadni!!
2015. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4-5: köszönöm, ez jól esik, próbálok így hozzáállni de úgy érzem már eleget sírtam és beszéltem róla :(
2015. jún. 9. 12:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Töröld magad facebookról.
2015. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben most megállnék egy percre és elgondolkodnék, hogy mennyire kell ostobának és feltűnési viszketegségben szenvedőnek lenni, hogy mindent nyilvánosan osszon meg valaki. Szerintem halál szánalmas lehet az ex, már bocs. :D

Kell neked egy ilyen...?

Egyébként meg csak akaraterő kérdése.

Meg csinálj egy másik profilt a tanfolyamhoz meg melóhoz, használd azt és akkor nem kell nézned.

Bónusznak meg nyúlj magadhoz és máris rájössz, hogy csak a szex hiányzik nem az ex. :D

2015. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!