Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha megválaszthatnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha megválaszthatnátok a párotok foglalkozását mi lenne? Orvos, Mérnök, Bölcsész, Szakmunkás?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 12:08
1 2
 1/14 Mumusan ***** válasza:
100%
Olyan ami nem gátolja a kapcsolatunkat, szereti csinálni és egy átlagfizut meg is kap érte. Párom kitűnő villanyszerelő...szereti, normál fizu, nem gátolja a mindennapokat.
2015. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Olymindegy! Ha választhatnék, azt választanám, hogy szeresse a munkáját, legyen mellette elég szabadideje és keressen vele jó sokat! :)

Mellesleg magamnak is hasonló munkát kívánnék.

2015. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Lényeg, hogy értelmes legyen. Egyébként ilyen lenne a sorrend a felsoroltak közül:


1. orvos

2. mérnök

3. szakmunkás

4. bölcsész


19/F

2015. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeresse és szakítson időt a családjára, az a lényeg :)

Legyen nyitott a világra érdeklődő, ilyen pedig mindenki lehet foglalkozástól függetlenül.

2015. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Ezek elég vicces példák, amiket felsoroltál, tekintve hogy egyik sem foglalkozás. De még csak végzettség sem.


Ha választhatnék, akkor egyébként karmester lenne vagy valamilyen kutató, előremutató kutatási területtel. Esetleg matematikus.


A párom egyébként most raktáros :D

2015. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: hogy találtál raktárost tudós helyett?? :O
2015. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ő talált meg engem. Én csak belezúgtam :)

Nem foglalkozás alapján választunk társat. Jobb esetben. Mindenesetre erősen gondolkozunk a továbbtanuláson, szóval ki tudja, mi lesz a vége :)

2015. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Mérnök 2. Orvos 3. Bölcsész


Szakmunkással nem járnék, mert zavarna, hogy nálam kevésbé iskolázott. Az orvost tettem a második helyre, mivel én is annak készülök, és a konkurencia nem jó egy (leendő) családban :)

De amúgy tényleg nem a foglalkozás számít.

2015. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, csak legyen:okos, bölcs, tájékozott a világ dolgairól, és lehessen vele beszélgetni sokat és legyen humora:D
2015. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1. Bölcsész 2. Mérnök 3. Orvos 4. Szakmunkás lenne a tetszési sorrend.


Gépészmérnök a férjem egyébként. Nekem bölcsész végzettségem van és mellé olyan irányú felsőfokú szakmai végzettségem, amiben a diplomámat is hasznosítani tudom. Azért a bölcsész lett volna a preferenciám, mert bár imádom a férjemet és vannak közös hobbijaink, érdeklődési köreink az, ami engem a legjobban foglalkoztat őt pl. egyáltalán nem - nyelvészet, irodalom, kultúra. Ő inkább a szakmájával kapcsolatos dolgok iránt érdeklődik, pl. technológia, találmányok, tudomány, fejlemények. Igaz, így jól kiegészítjük egymást. De ha csak ez alapján kellene választanom, akkor a bölcsészt mondanám továbbra is :)

2015. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!