Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatok olyan társkeres...

Hol találhatok olyan társkeresőt, ahol konkrétan tudom állítani a foglalkozását a keresendő személynek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyén hangzik, de őszinte ember vagyok és konkrét elvárásaim vannak!! hol találok olyan társkeresőt ahol nem csak azt tudom megkeresni ki diplomázott, hanem azt is, hogy mi a foglalkozása!! (az idióta felesleges kommentelők kíméljenek, akik elhalmoznak a "jó tanácsaikkal")

2013. máj. 27. 23:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
Jó nagy retek vagy, ha egyből erre mész. Véletlenül se a belső értékek fogjanak meg. Lefogadom, hogy te meg a teszkóban pakolod a lisztet te gechi. Felkapaszkodó proli piccsa.
2013. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
na látod erre gondoltam az alatt, hogy kiméljenek!! nem vagyok felkapaszkodó sőt orvos vagyok én is!! a hangnemet és a stílust kikérem magamnak!! ebből következtetek h te pakolod a lisztet :)
2013. máj. 27. 23:07
 3/24 anonim ***** válasza:
Ezek szerint orvost keresel, jól értem? Miért akarod, hogy ugyanaz legyen a foglalkozásotok?
2013. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
igen, a témák áthágása fontos és jó ha a párommal is megtudom beszélni a munkahelyi problémát, már ha megért :) túlzottan sok tapasztalatom nincs párkapcsolatok terén de volt már hasonszőrű párom is és teljesen különböző... és az azonos emberek jobban kitudják teljesíteni egymást
2013. máj. 27. 23:16
 5/24 The Other ***** válasza:

Szerintem ilyen nem létezik, maradnak a konferenciák és továbbképzések...

Amúgy férfi/nő vagy, és mi a szakterületed? :)

2013. máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
32 éves nő vagyok és fogorvos
2013. máj. 27. 23:21
 7/24 The Other ***** válasza:

Hűű, fogorvosként tényleg nehezebb, mert nem vesz körül annyi kolléga, mint pl. egy megyei kórházban dolgozó doktornőt. :(

De a fogdokik általában jobban néznek ki, szóval drukkolok, ha már hasznos tippet nem tudok adni...

2013. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. máj. 27. 23:30
 9/24 anonim ***** válasza:

Én nem szívesen kezdenék szakmabelivel, mondjuk én versengő típus vagyok.


Elittárson próbáld meg, bár kifejezetten ilyen rovátka szerintem nincs, de kiírhatod, hogy te fogorvos vagy és szintén orvost keresel.

2013. máj. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"az azonos emberek jobban kitudják teljesíteni egymást"


ez marhaság...


Ha ugyanolyan mint te, akkor mit teljesít ki benned?

2013. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!