Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ázsiai vagy néger nőtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai vagy néger nőtől gyerek? Ki hogy van ezzel?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években spóroltam és szeretnék egy világkörüli túrára menni pár évre. Természetesen nem utazási irodák szervezésében, hanem magamtól. Hogy lehetőleg egy turistával vagy idegenvezetővel se találkozzak az út során, csak a helyi emberekkel.


Kinéztem pár országot, pl. Thaiföld, a Fülöp-szigetek, Kolumbia, Nigéria, Ghána.


A nőknél nem tartom magam szerencsétlennek és most pont az járt a fejemben hogy lehet ezekben az országokban egy tradicionálisabb beállítottságú nőt ezerszer könnyebben találnék, mint Magyarországon olyat, aki a "karrierje" helyett inkább a családdal foglalkozna. Ki hogy van ezzel? Lenne más rasszú nőtől gyereketek? Latin, arab, ázsiai sárga, néger, stb.?


2015. jún. 9. 13:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a feleségem nagyon ellenezné.
2015. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Istenem te is mennyire egysíkú vagy és általánosítasz. Egyébként max egy félvér, nem túl sötét bőrű nővel tudnék bármit is elképzelni. Valahol Halle Berry és Salma Hayek között, és most csak a bőrszínről beszélek semmi más külső jegyről. De inkább mégis jobban preferálom a fehér bőrt
2015. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Az ázsiai nők kecsesebbek, finomabb arcvonásaik vannak. Mellettük nekem a magyar nők debellának tűnnek. És érdekes módon nem hízékonyak, nem valószínű, hogy esküvő után pár évvel egy kövér tehén lesz melletted. Nekem is megfordult a fejembe.
2015. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Válassz!

[link]

2015. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

1. De mégis, ha szabadna akkor mi lenne?


2. Én is szeretem a csoki nőket, mert magam is szőke hosszúkás hajú, 2 méter magas, fehér bőrű vagyok. Egyszer szexeltem egy félvér magyar lánnyal, akinek az apja néger volt. Nagyon tetszett hogy a sötét bőrt széthúzva belül ugyanolyan rózsaszín a puncija.

Ráadásul nem is ismersz ezen az 5 soron kívül.


3. Ez is járt a fejemben. Olvastam egy másik magyar útileírását Vietnámról és elmondta hogy ott fejben olyanok a nők, mint Magyarországon voltak 50 éve, tehát könnyű életen át szerető, csinos feleséget találni relatíve. Főleg ha fehér vagy. Picik, szépek, háziasak és meghalnak hogy egy fehértől legyen gyerekük.


4. Igen :D Talán túlzás még hogy Magyarországon is olyan a helyzet mint az USA-ban nőügyileg, de már csak 1-2 évtized kellhet az igazi felzárkózáshoz :D Olyan értelemben meg sosem voltam rasszista hogy ne tudnám elképzelni hogy ne fehér nővel legyenek gyerekeim.

2015. jún. 9. 13:40
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Csak nehogy elkapj valami nyavaját. 28L
2015. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tudod egy nyugat-európai vagy USA-beli átlagembernek pont az jut az eszébe Kelet-Európáról, mint neked kelet-európaiként ezekről az országokról.

"Fúj, az a büdös csöves Magyarország/Lengyelország/Csehország/Oroszország/Brazília/Kína, ahol mindenki rongyokban mászkál, 5 perc AIDS-esnek lenni és napi 5 dollárból királyként élsz."


Te is ehhez a táborhoz csatlakoztál, csak az eggyel (gazdaságilag) még fejletlenebb országokat lenézve.

Nem kevés ember beszámolóját olvastam már, aki ezekben a korábban említett országokban élt hónapokig-évekig és remélhetőleg hamarosan én is egy leszek közülük.

2015. jún. 9. 13:57
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Majd meglátjuk mennyire sikerül majd az ottani kúltúrával azonosulnod. Apropó Vietnám... készülj fel ha esetleg gyereked lenne egy vietnámi sunától és estleg elválnátok, a gyerekedet többet nem látod, vagy nagyon ritkán.
2015. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Én egy útibeszámolóban olvastam egy ilyet, hogy az ázsiai nők úgy néznek a férjükre, mint az istenre. Erre a sok feminista pi*csa rosszul lett, visítoztak :D . De a beszámoló folytatódott: sétálsz az utcán (Kína), előtted megy egy csinos, derékig érő hajú lány, megfordul és csak akkor látod, hogy 50 éves legalább. Szóval nem híznak. Na apám erre kitört a rikács :D
2015. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Hmm, szoval egy haziasszony kene, aki foz, mos, takarit rad es az egesz eletet neked es az utodok kihordasara aldozza. Igen, ilyet not fogsz talalni valahol...

De amugy viccen kivul, hajra! En is inkabb a kulfoldivel jovok ossze, mint a magyarral. Imadom az ausztral, nemet pasikat❤

2015. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!