Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Micheal Jacksonnal kapcsolatos...

Micheal Jacksonnal kapcsolatos kérdésben válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Íme az első: Micheal Jackson eredetileg néger volt,de a vintigo betegsége miatt a bőre világos volt. Viszont később rengetegszer operálták pl. az orrát,a száját stb.,hogy minél európaiasabb legyen. Tehát gyűlölte azt,hogy ő néger?

A második: Micheal Jackson felesége fehér,gyermekei úgyszintén. Ez hogy lehet? Rendben,ha még nem is sötét a bőrük,de hogy-hogy nem örököltek semmilyen négerekre jellemző vonást? Sem göndör haj,se széles orr.... Persze,hogyha a felesége megcsalta és nem Jackson gyerekei,akkor értem,viszont a bulvárhírekből is mindig úgy tüntetik fel őket,mint Jackson gyermekeit,ezzel azt is kizárják,hogy a felesége előző kapcsolatából maradt volna ott néhány poronty.



2015. márc. 12. 14:17
 1/9 schocko ***** válasza:
56%
A gyerekeket csak örökbefogadta, mert neki nem lehetett saját gyereke, szeretkezni sem tudott..
2015. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezt eddig nem is tudtam,de miért szabatta át magát teljesen fehérré?
2015. márc. 12. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg volt valami pszichiátriai dolog a háttérben. Egyébként vitiligoja volt, nem vintigoja.
2015. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Találtam egy cikket a külsejéről, ha érdekel, elolvashatod:

[link]

2015. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 Igazad van. Köszönöm a javítást,valamiért vintigonak jegyeztem meg.

#4 Köszönöm a linket. Nagyjából már értem,de egyes részek még homályosak.

2015. márc. 13. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt az utolsó válaszoló teljesen jól leírja:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__66..

2015. márc. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%

Igen Michaelnek volt volt ez a vintiligo betegsége ami miatt először csak foltokban fehéredett és próbálták mindig alapozóval korrigálni. A végén szegénynek már teljesen elege lett belőle hogy foltos. Ezért kenőcsött használt ami a pigmentsejteket teljese kiöli. Csak ennek az volt a hátránya hogy óvakodnia kellett a napfénytől,mert nem bírta a bőre. Ezért használt mindig ernyőt ha ment valahova. Michael egyáltalán nem akart fehér lenni. Büszke volt arra hogy fekete bőrű és ezt el is mondja egy interjúba. Nem is értem miért kellett ezzel folyamatosan megvádolni. Hisz ő erről mit sem tehet.

Az operációs műtétekről meg csak annyit hogy csak az orrát műtette 5-ör. De nem igaz hogy még ezzel sem vagy tisztába. Semmi mást nem műtetett magán csak az orrát.

És igen van 3 gyereke akiknek valóban nem a biológiai apjuk. Paris és Prince egy anyától vannak. Blanket egy másik nőtöl. De,Michael úgy szerette világ életébe őket mint ha a vérszerinti gyerekei lennének. Mert miért is ne ő minden gyereket imádott egytől-egyig a gyerekek voltak a Mindenei. Egy csodálatos ember,egy csodálatos apa és egy csodálatos művész.

Ja és első kommentelő honnan veszed ezt az oltári hülyeséget hogy nem volt képes szeretkezni? Csak ő neki nem az volt a legfontosabb.

A szex számára szerintem csak az utolsó helyen volt.

2015. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. A többiek leírták jól

2. Hülyék vagytok... Teljesen egészséges volt olyan szempontból és az ő gyereke mindhárom!

Prince ugyanúgy pingmenthiányos, Paris olyan mint La Toya, Blanketre meg csak nézz rá!!!

2016. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, és egyéb érdeklődők, ezt az oldalt ajánlom:

[link]

2020. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!