Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak a lányok a barátzónázás helyett nyíltak és egyenesek lenni?

Figyelt kérdés

Többször láttam ilyet, és velem is előfordult.

De nem értem mire jó ez. Miért nem lehet szimplán azt mondani, hogy "Nem, nem akarok tőled semmit." Pont. Miért kell hülyíteni a másikat, hogy "legyünk barátok"?

Velem is volt ilyen. Mondta, hogy nem akarja, de lehetünk barátok. Én erre semmit sem mondtam, hagytam az egészet. Erre amikor nekem akarta kisírni a bánatát, akkor közöltem, hogy nem vagyok lelki szemetesláda, ha én nem kellettem, vagy nem én kellettem hanem más, szíve joga, de akkor engem a panaszaival hagyjon békén.


És én lettem lebunkózva.


Természetesen tudom, hogy nem mindenki ilyen, csak nem érte, hogy miért nem lehet nyíltan egyenesnek és őszintének lenni a hülyítés és hitegetés helyett.



2015. jún. 9. 14:52
1 2
 1/20 Mumusan ***** válasza:
71%
Te tényleg bunkó vagy. Elmondta hogy nem akar a párod lenni, csak a barátod. Azoknak meg a vállán szokás sírni...ennyi. Nem hülyítés ha megmondja hogy barátságnál nincs több. Akkor te vagy a hülye, ha azt hiszed hogy igen.
2015. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem azért, de én elfogadom, hogy én nem kellek. Nekem ezzel nincs problémám.

De ha engem elutasított valaki, akkor az feljogosítja, hogy engem traktáljon a pasi-problémáival? Úgy gondolom, ha már elutasított, nekem ezt nem kötelességem hallgatni.

2015. jún. 9. 14:58
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Én meg pont hogy akkor lettem lebunkózva, mikor megmondtam az egyik pasinak, hogy nem akarok tőle semmit, és hogy nem szeretném ezt többször elmagyarázni.

Megsértődött.


Most akkor semmi sem jó?

2015. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én meg úgy vagyok vele, hogy ha a párom nem szeretne lenni, akkor én meg a barátzónájában nem akarok lenni. Nem tudom, miért olyan nagy dolog ez.
2015. jún. 9. 15:00
 5/20 Mumusan ***** válasza:
72%
Akkor már az elején meg kell mondani hogy részedről Ennyi, nem szeretnél csak barát lenni. Ne találkozgass vele ha nem akarod hallgatni a rinyát.
2015. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

74%-os, nem te voltál a bunkó!

Én sosem győzködtem pl senkit, hogy legyen a párom, egyszerre elfogadtam, ha azt mondta, nem.

2015. jún. 9. 15:01
 7/20 Mumusan ***** válasza:
41%
Nem nagy dolog ez.
2015. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem találkoztam vele. :)

Suliba meglátott, és odajött panaszkodni.

2015. jún. 9. 15:01
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Bocs, de Te hülyítetted a lányt, mivel semmit nem mondtál, hagytad az egészet.

A legyünk barátok azt jelenti, hogy mint ember szimpatikus vagy neki, de valamiért mint társ nem felelsz meg. Biztos Neked is van olyan nő, aki aranyos, kedves, vagy épp jópofa, emberileg rendben van... csak.. nem aranyos kedveset hanem szexit szeretnél, vagy más valamiért mint nő nem jön be. De ettől még lehet, hogy bírod őt. Nem értem, mit nem lehet ezen érteni..


Persze elfogadni van úgy, hogy nehéz, nagyon-nagyon nehéz, de meg sem érteni..

2015. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
19%

a legtöbb csaj olyan, hogy minden férfi kéne neki.

ilyenkor van az, hogy elrak ínségesebb időre talonba(barát zóna), tudja hogy bejössz neki, és ha aktuális majd elővesz.

lehet pampogni hogy ez hülyeség, pedig nagyon is agy van!

2015. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!