Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a barátomból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a barátomból, állandóan rinyál hogy neki ilyen olyan bajai vannak, meg beképzel minden hülyeséget magának?

Figyelt kérdés

Unom már a folyamatos hipochonder képzelgéseit, mindig meg akar halni mert hogy ő halálos beteg, valamelyik nap kitalálta hogy neki biztos tüdő rákja van mert köhögött kicsit :/

Kéthavonta jár kivizsgáltatni magát, soha semmi baja nincs, tök egészséges!

El akarom hagyni, mert teljesen kiábrándultam belőle, nem tudom már elviselni a dolgait de azzal fenyegetőzik, hogy megöli magát stb ha elhagyom.

Most mit kéne csináljak?

Nem szeretem már, inkább csak szánásból vagyok vele, megmondtam neki többször hogy nem szeretem már, és teljesen kiábrándultam belőle, azért mert 0-24 órában sír hogy halálos beteg.

Hogyan kéne elhagynom, ha azzal fenyegetőzik hogy akkor begyógyszerezi magát?

Csak a szája jár igaz?

21L 22F



2015. jún. 9. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Már lehet meghalt,mire te ezt kiírtad :)
2015. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mumusan ***** válasza:
Mondd el a rokonainak hogy ezeket mondta, és hogy mire készülsz, hogy tudjanak helyet keresni neki egy öngyógyító csoportban. Ennél többet nem tehetsz.
2015. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aki fenyeget az általában nem teszi meg. De ha meg is teszi.. TE miben vagy hibás? Miért kellene, hogy Neked lelkiismeret furdalásod legyen az ő döntése miatt? Nem úgy viselkedik, ahogy normális embernek normális párkapcsolatban kellene (mondjuk elmehetett volna kezeltetni a fő betegségét.. ). Miért kéne ezt tűrnöd, miért kellene Neked feláldozni az életedet miatta?

Mi nők hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy felelősek vagyunk egy vadidegenért (velem is megtörtént, szerencsére tanultam belőle). Valószínű a gyereknevelési ösztön késztet ilyesmire, de a kedvesed nem lehet a "gyereked".

2015. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Volt idő mikor szerettem, és ilyenkor eszembe jutnak azok az idők.

Viszont már semmit nem érzek iránta, leginkább szánalmat.

Mindenképp el fogom hagyni, ez idő kérdése, csak tényleg ha megteszi akkor nem tudom...az én lelkemen száradna ez az egész...?

Amúgy az egész családja tudja hogy milyen ember, az orvosok is megmondták neki hogy semmi baja, de hiába mert mint írtam pár napja is találkoztunk és ő diagnosztizálta a tüdő rákot magának :/

Persze azóta semmi baja már, de neki meggyőződése hogy biztosan rákos csak az orvosok hülyék.

2015. jún. 9. 15:18
 5/8 Srapnel ***** válasza:
Miután a saját lelkiismereted is fontos neked, következetes építkezéssel vedd rá, hogy eljusson megfelelő szakemberhez. Amikor meg már jó kezekben tudod, akkor szépen lelépsz. Ez nem lesz egészséges párkapcsolat.
2015. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért idő kérdése? MOST. Tegnap is késő lett volna. A Te életed rámegy. Kell, hogy depressziós légy, a melód, a többi emberi kapcsolatod, mindened rovására menjen egy bolond ember miatti félelem? Csak a szája jár. Az ilyenek gyávák, hogy cselekedjenek, de mint írtam, ha cselekszik is: az az Ő döntése. Miért kéne az ő döntése miatt Neked bármit is érezni? Felnőtt (ember. Felnőtt embernek a saját döntése a saját felelőssége. Ezt tanuld meg egy életre, különben hasonló és még szörnyűbb helyzetekbe kerülhetsz.
2015. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 6-osnak igaza van! Még ma mondd meg a srác szüleinek, hogy pesztrálgassák ők a 'beteg' gyereküket, mert te leléptél végleg. Így lesz a legjobb neked.
2015. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod,a barátodat sajnálni fogom,amikor majd elhagyod,téged viszont nem. Felőlem te akár föl is fordulhatsz.
2015. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!