Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a helyzet, hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet, hogy van egy kicsike pékség, benne 4 gyönyörű leányzó, és az egyiket szeretném megismerni, de hogy ha állandóan mindannyian ott vannak egymás seggébe?

Figyelt kérdés

Szóval alig van vevő, még 2 eladó is sok lenne oda, de itt 4 en vannak egy kis üzletben, és szorosan egymás mellett, ebben az esetben, hogyan tudnék csak az 1-ikkel beszélni, vagy jelezni neki h szívesen megismerném.

1x már jártam úgy h többen voltak egymás hegyén hátán de a többi mindig csak röhögcsélt közben meg elég ciki volt.

És hozzátenném h ezeket értelmes 20-onéveseknek gondoltam.

29/f


2015. máj. 29. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát így valóban rossz. Neki is meg neked is ciki lehet. Várd meg hátha egyszer elfogynak.
2015. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mielőtt kattintottam volna, magam elé képzeltem a kérdés végében rejlő pikáns lehetőségeket. De sajnos semmi olyasmi. :(
2015. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne ott beszélj vele. Nézd ki mikor végez, és várd meg a pékség előtt.
2015. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy van egy kicsike pékség, benne 4 gyönyörű leányzó, és az egyiket szeretném..MEGB_SZNI
2015. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kezdődött mint egy mese :D

Egyébként nem tudom, ki írta, hogy várd meg míg végez, de ha velem csinálná ezt valaki, hát én be is sz.rnék :D

Lehet, hogy ciki, de máshogy nem tudod megoldani, a többiek előtt megkérdezed kedvesen, hogy nincs-e kedve meginni veled egy kávét, vagy valamit ( nem kell szerelmet vallani), aztán kész. Persze hogy viháncolni fognak, ilyenek a lányok csoportosan (kortól függetlenül, bár nem akarlak elkeseríeni), de ha kell, akkor azt az 5 percet kibírod, nem?

2015. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a dilemmám. Van egy büfé, közel a munkahelyemhez. Jól főznek. Évek óta odajárok ebédelni.

Nem merem randira hívni az egyik, hölgyed. Tudom róla, hogy egyedül él. Ha kikosaraz űgy érzem kereshetek másik büfét. Az a bizonyos házinyúlra nem lövünk érzés.

2015. máj. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. máj. 30. 06:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Ha nem kötődsz ahhoz a pékséghez, mit veszíthetsz? Vakard elő a tökeidet a nadrágodból és hívd el egy kávéra. Legyél tökösebb mint én. Amennyiben kosarat kapsz, egy darabig máshol veszed a búrkiflit.
2015. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez volt az utolsó h próbálkoztam egy nőnél az tuti.

Jött a szöveg h bocsi van barátom, majd mikor kifelé mentem mind elkezdtek röhögni még ez a csaj is.

Amúgy nincs pasija azt megtudtam előtte.

2015. jún. 2. 20:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát pedig drukkoltam neked,sajnálom,hogy nem jött össze.

Viszont ne add fel a próbálkozást ezután sem,mert a nők szeretik,hogyha nem nekik kell kezdeményezni.

Számomra pl. nagyon szimpatikus,hogyha odaáll elém,és elhív valahová,és soha nem nevetném ki ezt a férfit,mert tisztelem annyira,hogy ezt meg merte tenni.

Tudom,hogy milyen érzés,mert én is kezdeményeztem már.

27/N

2015. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!