Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nevezik a kedves, okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevezik a kedves, okos férfiakat a nôk papucsnak, és vonzódnak inkább a rosszfiúkhoz?

Figyelt kérdés

Mielôtt megkérdeznétek, elmondom, hogy én határozottan egyik kategóriába se vagyok besorolható, nem vagyok se tipikus jófiú, se tipikus rosszfiú.


[link]


Lehet, hogy kissé túloz a kép, de sajnos szerintem van benne igazság.



2015. jún. 9. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Van egy rossz hírem, ha szerinted igaz a kép, akkor a balfékek táborát erősíted.
2015. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

True Story sajnos ;)


Hát én hallottam beszélgetéseket az egyetemen is,az ilyen bunkó mesélte a csajoknak a dolgokat.Az előző nap mennyit ivott,miket,és hány csajt dugott meg aznap este,ezekről mesélt nekik,a csajok meg nevettek rajta.Szóval színvonal legalja.

Míg egy magamfajta értelmesebb ember nem tudok ilyenekről beszélni,mert ez gusztustalan és szánalmas szerintem,és én inkább a hobbijaimról,értelmes dolgokról beszélgetnék,amihez viszont ugye kell egy intelligenciaszint is,illetve tájékozottság.

Szóval az okosok unalmasak szerintük,mert a nők nem is értik kb. miről beszélnek,ezáltal unalmasnak vélik.

Míg azokat a történeteket még a legprimitívebbek is megértik,és haha milyen vicces szerintük.

2015. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

ugye vágod, hogy a kedves és okos pasi nem egyenlő a papucs fogalmával?


egyszer jártam egy sráccal. 5percenként zaklatott, hogy hogy vagyok, mit csinálok, mi van velem, nagyon szeret és hiányzok neki. kb a 2. napján, hogy megismertem. és amikor találkoztunk inkább idegesítő volt, mint aranyos, hogy gyakorlatilag felnyalná a lábam előtt a betont, ha arra kérném. sőt, nem is kellene kérnem, csak azt látná, hogy ezt akarom. a szexben is ilyen volt, feküdt, és hagyta, csináljak amit akarok- nem azért, mert bunkó lett volna, egyszerűen nem mert megmozdulni se, nehogy nekem az rossz legyen. szembeszállni velem? véleményt mondani, ami esetleg különbözik az enyémtől? ugyan, egy istenért sem.


na, ez papucs, amit leírtam. idegesítő, önállótlan, férfiatlan. nem is lehet sokáig bírni- én 2 hét után sokalltam be, de csodálom, hogy eddig tartott.


ez nem egyenlő a kedves és okos férfi fogalmával.


csak ennyit akartam kijavítani, a többihez inkább hozzá se szólok. konkrétan gyakorin már szinte másról sincs kérdés ebben a kategóriában, mint erről, milliószor válaszolt mindenki már, aki csak megfordult ebben a kategóriában. én is, többször is. de mindegy, mert nem számít- ti továbbra is a buta libákat veszitek "nőszámba", merthogy ők milyen csinosak és nőiesek. hát tessék. erről ennyit.

2015. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4: A visszahúzódóbb, kedvesebb lányok nagy része is ilyen, nem csak a buta libáké, legalábbis én így vettem észre.
2015. jún. 9. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Okos férfi nem lesz papucs, csak az irányítható, önállótlan pasiból válik papucs, okosakból soha.
2015. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Hibás a logikád! Okos férfi nem lesz papucs.
2015. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%

Jézusom, ez a kép nagy hülyeség.

Utálom a beképzelt nagyképű, tipikus rossz fiúkat.

Nekem a barátom rendes, okos, kedves, és milyen érdekes, hogy pont ezek fogtak meg benne, aztán történtek dolgok amikkel még jobban magához láncolt.


Senkit nem nevezek papucsnak. Sok férfi olyan aki nőtlen, hogy a saját haverját lepapucsozza, azért mert felhívja a barátnőjét, hogy mi történt vele aznap, miközben a haverjával van, merthogy minek bejelentkezni? Sok egyedülálló férfi nincs tisztában a papucsság fogalmával, de elismerem, hogy vannak nők, akik ki vannak fordulva önmagukból és a rendes srácokat papucsnak tekintik, mert nem elég kemények vele.

2015. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez alapján te valóban egyik kategóriába se vagy besorolható, szimplán hülye vagy.
2015. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!