Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélek, ha egy okos lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélek, ha egy okos lánynak bejönnek a néger fiúk?

Figyelt kérdés
Nem azok a nagy és kigyúrt gorillák, hanem akiknek cuki arcuk van. Tetszik a kisfiús arc, meg valamiért a bőrszínük is, de ettől függetlenül a fehér fiúk is bejönnek, de senkivel sem feküdnék le, csak kapcsolatban. Nem az a 'minden hétvégén síkrészegre iszom magam' típusú lány vagyok, hanem fontos a tanulás, egyetem, ilyesmik, hülyékkel össze sem jönnék. Vagy az jobb, ha ugyanúgy okos lány, de bármelyik fiút simán lepippantana vagy le is feküdne akárkivel? 18/l
2015. ápr. 15. 18:01
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Elítélitek*

bocsi

2015. ápr. 15. 18:01
 2/22 anonim ***** válasza:
Szived joga... De ha ilyet megkrédezel, merem gyanítani hogy van amit Te nem tartsz ebben helyesnek és bizonytalan vagy... akkor viszont valami megintcsak nem smakkol...
2015. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehetsz túl okos, ha a gyakorin lévő emberek válaszai alapján határozod meg, mi az, ami neked tetszhet
2015. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 To7ka ***** válasza:
0%

Most szerintem ez egy piszok rasszista kérdés. Csak azért mert néger, miért kéne elítélni? Miért feltételezed, hogy itt bárki elítélne? Ugyanúgy emberek, elég sokan járnak az országba egyetemre, maximum konkrétan ismerek párat, akik nem köteleződnek el, hisz ez csak egy átmeneti megálló az életükben, úgyis mennek tovább, így egyszerre 4-5 hülye libát hordanak haza, akik akárhogy néz ki, akármilyen bunkó menni fog még 6-nak is, mert imádják hogy egzotikus és néger....


Ha Te nem ilyen lány vagy, és olyan néger fiút találsz aki pont ugyanúgy szeret mint bármelyik fehér srác (csak a kérdés miatt veszem külön), akkor egyáltalán semmi baj nem lesz vele, ha valakit mégis bosszant, meg egyszerűen ne foglalkozz vele!:)

2015. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%

Miért ítélnénk el??? A négerek is ugyanolyan emberek, mint a fehérek.

Ha neked ez tetszik, akkor miért ne.

Az a lényeg, hogy szeresétek egymást, nem az, hogy más mit mondd!

2015. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Azért gondolom bejön a 25 centi a szokásos fehér 13as nagyátlag után... Nem kell álszenteskedni.
2015. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
csak olvastam már, meg hallottam is (fehér fiútól), hogy olyan lánnyal le sem feküdne, akiben már járt néger..
2015. ápr. 15. 18:09
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
De ha neked a négerek jönnek be, akkor miért fontos a fehér fiúk véleménye?
2015. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Egy okos lánynak nem jönnek be a négerek.
2015. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes biznisz, ha szexért gyapotot szed neked...
2015. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!