Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ebben az esetben? A párom (ffi) iszonyatosan aprólékos, nyugodt, türelmes, szeret nagyon elmatatni dolgokkal, ami számomra olykor már zavaró.

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 21:07
 1/4 Chopen ***** válasza:
Szokj hozzá.
2015. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért is zavaró? Mikkel matat el?
2015. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fish1 ***** válasza:
Ezzel semmit nem tudsz tenni, fogadd el. A szerelem úgy szerelem, hogy a másik negatív tulajdonságait is elfogadom. Ha ez nem megy, abból csak hajtépés lesz. Megváltoztatni meg nem tudod.
2015. jún. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem majd hozzászoksz.

Az én barátom is ilyen, például ha boltba megyünk, én szeretem gyorsan elintézni, ő meg órákig nézeget, mi olcsóbb, mi jobb, melyik néz ki jobban stb. Persze ez pozitív, mert kevesebb pénz fogy, de vicces, hogy nőként én ott állok, hogy menjünk már, míg a barátom válogat.

Vannak dolgok, amiket sokkal gyorsabban meg lehetne oldani, de hiába mondom neki, ő a saját megoldását választja.

Nem tudom, hogy mondjam, én alapvetően gyors vagyok, ha gépen intézek valamit, az gyors, ha rendelni akarok valamit, hamar megvan, ha úgy döntök csinálok valamit, akkor azt csinálom, de Ő összehasonlító elemzéseket végez és hát na, bosszantó.:D

De ezzel együtt nagyon szeretem, és általában nem is akadok már ki rajta, csak ha tényleg nagyon időigényes a dolog. Szerintem mérlegelj megéri-e ez a kis kellemetlenség:)

2015. jún. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!